17 maja 2024

European Ship Simulator Download

Rejsy statkiem to twoje hobby, lub chcesz zostać marynarzem? Jest to super gra dla Ciebie, European Ship Simulator Download – pobieraj tylko u Nas za darmo. To symulator o nietypowym gatunku morskim. Warto wspomnieć, że ta produkcja nie wiąże się z grą o podobnej nazwie Ship Simulator, utworzoną przez studio VSTEP. Producentem gry o której mowa to grupa o specjalizacji symulacji na podstawie sytuacji życiowych Excalibur Publishing, znany z produkcji słynnego Euro Truck Simulator.

European Ship Simulator Download

European Ship Simulator Download

Pobierz za Darmo!

European Ship Simulator Pobierz instalator i zainstaluj na swoim komputerze zupełnie za darmo. W grze przybieramy postać kapitana statku i wykonujemy wszystkie zadania które nam przysługują na statku. Mamy możliwość odwiedzania szereg znanych nam kontynentów. W trakcie wykonywania kariery, będziemy dowodzić rejsem i będziemy mieć do wyboru różnego rodzaju jednostki pływające: od małych holowników po ogromne statki. Po ukończeniu coraz większej ilości misji, powiększa się nasza flota.

European Ship Simulator Download – za darmo pobieraj tylko na naszej stronie ! Podczas produkcji nacisk był na realność całego cyklu wykonywania zadań. Wszystkie statki odwzorowano z wielką dokładnością. Każdy z osobna statek służy do określonych zadań, ma inne możliwości, parametry i wygląd. Aby realnie odtworzyć dane nam zadania, oraz utrudnić pracę zmieniają się warunki pogodowe w szczególności utrdnia nam burza, śnieg oraz deszcz. Dlatego będziemy musieli stawić temu czoła.

European Ship Simulator Pobierz i zobacz czym ta gra się charakteryzuje. W szczególności na pierwszy rzut oka jest to dokładnie odwzorowana rzeczywistość, grafika 3d która jest na przyzwoitym poziomie. Otwartość na zmiany w strukturze gry wróży nam w przyszłości rozwinięcie produkcji o dodatkowe DLC, gdzie zapewne dostaniemy nowe statki i zadania.

European Ship Simulator Pobierz – Pełna wersja gry!

European Ship Simulator Pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Free Download European Ship Simulator Torrents
  • Pobierz European Ship Simulator Exsite
  • European Ship Simulator Pobierz za darmo
  • Chomikuj European Ship Simulator Free Download
  • Pebx European Ship Simulator Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *