23 września 2023

EVE Valkyrie Download

EVE Valkyrie, to kosmiczny symulator najnowszej generacji. Za jego powstanie, jest odpowiedzialne studio CCP Games. Symulator, pozwala na prowadzenie zaawansowanych od strony zarówno fizycznej jak i graficznej walk kosmicznych.

Fabuła gry

Fabuła w EVE Valkyrie, jest stosunkowo prosta. Jakiś czas temu, ludzie zasiedlili jedną z odległych galaktyk, zwaną Nowym Edenem. W związku z tym, że połączenie z Ziemią zostało utracone, teraz będą musieli oni radzić sobie sami. Efekt? Podział ludzkości na kilka największych frakcji, które następnie będą zwalczać się między sobą. W EVE Valkyrie, stajemy po stronie jednej z pięciu takowych frakcji. Naszym celem, będzie więc zniszczenie maksymalnej liczby przeciwników.

EVE Valkyrie Download na PC

EVE Valkyrie Pobierz

Pobierz za Darmo!

W grze, otrzymujemy do dyspozycji kosmiczny myśliwiec, za pomocą którego walczymy z hordami naszych przeciwników. W grze, naszym zadaniem nie będzie wyłącznie walka i uciekanie przed pociskami, ale też unikanie kolizji z meteorytami, czy też wrogimi statkami kosmicznymi. Jeśli więc lubicie szybkie symulatory kosmiczne, stworzone na zasadach dobrego FPS-a, koniecznie pobierzcie na swoje komputery grę EVE Valkyrie Download. Przekonacie się, że „gra jest warta świeczki” :).

Mechanika gry

Od strony graficznej, EVE Valkyrie prezentuje się bardzo interesująco. Kosmiczne starcia, są przedstawione bardzo realistycznie. W walce, stajemy nie tylko na przeciw kosmicznym myśliwcom, ale też znacznie większym statkom kosmicznym.

Żeby nie było niedomówień… EVE Valkyrie, to nie jest klasyczne MMO, Choć na pierwszy rzut oka, gra w dużym stopniu przypomina standardowe MMO, to jednak różni się ona w wielu aspektach, od tej formy prowadzenie rozgrywki. Różnica polega głównie na tym, że w MMO na naszą „siłę rażenia” wpływają głównie nasze statystyki. Im są one bardziej korzystne dla nas, tym łatwiej nam pokonać naszych przeciwników. W EVE Valkyrie jest zupełnie inaczej. W walce, ogromne znaczenie (i decydujące!) mają nasze indywidualne zdolności. Jeśli więc jesteśmy na tyle szybcy i skuteczni, możemy śmiało pokonać nawet silniejszego przeciwnika. Jeśli więc lubicie gry MMO, które tak naprawdę nie są MMO, koniecznie pobierzcie EVE Valkyrie Download na swoje komputery. Nie pożałujecie tej decyzji!

Grafika w grze.

Jak już wspomnieliśmy, grafika w grze prezentuje się aż nader okazale. Kosmiczne starcia, są bardzo dobrze dopracowane, podobnie zresztą jak i cała fizyka. Owszem, można by się uczepić ogromnych, ognistych eksplozji w kosmosie (próżnia rzecz jasna), ale czego się nie robi dla prawdziwej widowiskowości.

Pomimo jednak doskonałej grafiki, EVE Valkyrie wygląda całkiem normalnie, do momentu gry… nie ubierzemy specjalnych okularów rozszerzonej rzeczywistości Oculous Rift. Wtedy, obserwowany świat zaczyna się zmieniać, a bitwa nie jest już rozgrywana wyłącznie na ekranie komputera, ale dookoła nas. Jeśli chcecie sprawdzić, jak wygląda połączenie jednej z najlepszych kosmicznych strzelanek z okularami rozszerzonej rzeczywistości, koniecznie pobierzcie EVE Valkyrie na swoje komputery.

Tryby gry

Gra, jest dostępna wyłącznie w trybie multiplayer. Dlatego, do jej poprawnego działania, będzie wymagane średniej wydajności połączenie z internetem. No i oczywiście Oculous Rift…

EVE Valkyrie Pobierz i graj za darmo

EVE Valkyrie Download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz EVE Valkyrie Chomikuj
  • Free Download EVE Valkyrie Torrent
  • Pełna Wersja EVE Valkyrie Download PC
  • Pebx EVE Valkyrie Pobierz za darmo
  • Exsite EVE Valkyrie Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *