25 września 2023

Ever, Jane Download

Przenoszenie realiów świata znanego z powieści na monitory i wtłaczanie ich w świat gier komputerowych nie należy do zbyt powszechnego zjawiska. A szkoda, miłośników książek, którzy żyją światem literackim nie brakuje, i tak, jak przenoszenie fabuł filmowych w świat gier wideo odnosi sukcesy i zdaje egzamin na szóstkę, tak mogłoby być w przypadku książek jako materii, z której twórcy czerpią inspirację. 3 Turn Productions podjęło się tego zadania, przekazując w ręce graczy swój najnowszy produkt. Kliknij w Ever, Jane download i pobierz grę inspirowaną światem powieści Jane Austen.

Ever, Jane Download pełna wersja

do pborania Ever, Jane chomikuj

Pobierz za Darmo!

Ever, Jane to gra MMORPG, która wymyka się spod jakichkolwiek szablonów. Większość tytułów reprezentujących ten gatunek, koncentruje swoją uwagę na potyczkach w świecie pełnym magii, rycerzy, smoków lub cybernetycznej przestrzeni pełnej robotów i maszyn. Jeżeli wejdziesz w Ever, Jane download i pobierzesz zawartość gry, przed twoimi oczami otworzy się świat znany z przełomu XVIII i XIX w., świat Wielkiej Brytanii znany z powieści Jane Austen, autorki bestsellerowej powieści Duma i Uprzedzenia.

Zadaniem gracza jest wcielenie się w postać arystokraty, który będzie prowadził aktywne życie w epoce georgiańskiej Anglii. Celem gracza będzie zaistnienie w świecie wyższych sfer, arystokratycznych elit, budowanie i utrzymanie pozycji społecznej oraz wchodzenie w sieć nie zawsze łatwych relacji. Scenerię, w której będziemy toczyć rozgrywkę, stanowią tutaj przede wszystkim wystawne obiady, dostojne bale, spotkania towarzyskie i rozmowy na herbatce w pięknych, brytyjskich ogrodach.

Zupełnie inaczej wygląda schemat, z którego słyną gry rpg. Nie będziemy rozwijać siły, zwinności, zdolności magicznych czy witalności, nie będziemy uczyć się uderzeń powalających przeciwników, ani trików zręcznościowych umożliwiających otwieranie zamków, nie będziemy wreszcie zgłębiać tajników magii, pozwalających wytaczać potężny oręż ognisty lub lodowy. W modelu rozwoju postaci, rozgrywka skupia się na atrybutach całkowicie nieszablonowych, które składają się zdolności psychiczne umożliwiające nawiązywanie kontaktów i podtrzymywanie relacji. Wśród nich będą takie cechy jak poczucie humoru, wesoła aparycja, poczucie obowiązku, maniery itp. Wśród umiejętności będziemy mogli poznawać tajniki sporządzania fałszywych listów czy np. umiejętność rozsiewania plotek. Wszystkie te cechy stanowią arsenał gracza w trudnej walce o zdobycie pozycji salonu arystokratycznej Anglii.

Dużą część rozgrywki stanowią jakby oddzielne moduły, od których zależy ogólny wynik, czyli zdobywanie reputacji w towarzystwie. Do takich modułów zaliczają się zadania z zakresu wędkarstwa czy polowania czy zakładanie rodziny i zapewnianie jej bytu oraz troski o jej dobro. Ever, Jane to gra obyczajowa, stanowiąca symulator życia szlacheckiego z możliwością rozwoju postaci. To gra, która pozwala graczowi poznać koloryt epoki zapewniając jednocześnie udaną rozrywkę i ucieczkę od życia codziennego. Jeżeli interesują cię czasy znane chociażby z Dumy i uprzedzeń, koniecznie wejdź w odnośnik Ever, Jane download i pobierz najnowszą grę MMORPG, która łamie wszelkie stereotypy i proponuje rozgrywkę, z jaką do tej pory nie miałeś okazji się spotkać.

Ever, Jane Pobierz i zainstaluj na PC

Chomikuj Ever, Jane exsite

Pobierz za Darmo!

  • Reloaded Download Ever, Jane Crack pebx
  • Repack Ever, Jane Torrent chomikuj
  • exsite Ever, Jane Free Download
  • p2p Ever, Jane Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *