22 września 2023

Farming Simulator 19: Platinum Expansion do Pobrania

Pobierz Farming Simulator 19: Platinum Expansion to rozszerzenie do popularnej gry symulacyjnej. To prawdziwa gratka dla tych, którzy pragną sprawdzić się w branży rolniczej. Należy wspomnieć, że znajdziemy tutaj wiele elementów ekonomicznych, a realizacja niektórych zadań stanowi spory wyzwanie. Opisywany tytuł został wydany na takie platformy, jak PC, PS4, XONE. Producentem jest studio GIANTS Software, a wydawcą Focus Home Interactive. Polskim wydawcą jest studio CDP.

Farming Simulator 19: Platinum Expansion Download – Pełna Wersja gry wraz z dodatkiem Platynowym na PC

Farming Simulator 19: Platinum Expansion pobierz

Pobierz za Darmo!


Nowe rodzaj prac

Masz ochotę sprawdzić się w roli rolnika? Pobierz Farming Simulator 19: Platinum Expansion Download i podejmij się nowych wyzwań. Opisywane rozszerzenie stawia przed nami nowe zadania. Niektóre z nich są złożone i skomplikowane, a więc ich realizacja będzie wymagać strategicznego myślenia.

Oczywiście nie brakuje tutaj zadań typowo fizycznych, takich jak np. belowanie paszy. Tutaj liczy się przede wszystkim sprawność i tempo. Pamiętajmy, że opisywany dodatek nie jest samodzielny. Jest on dedykowany tym, którzy posiadają podstawę, czyli Farming Simulator 19.

Niewątpliwym atutem jest także dostępność nowych maszyn. Dostępnych jest aż 35 zupełnie nowych pojazdów. Nie można również pominąć urządzeń maki Class, które cenią się sporym uznaniem w branży rolnej. Rozszerzenie zapewnia m.in. kombajn Lexion 8900, ciągnik Xerion 5000, czy też silosokombajn Jaguar 960 TT. Jest w czym wybierać, a więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Otwarte przestrzenie

Farming Simulator 19: Dodatek platynowy do pobrania nie niesie za sobą większych zmian, jeśli chodzi o mechanikę. Do dyspozycji mamy dwie rozległe lokacje. Są one otwarte, a więc możemy swobodnie przemieszczać się po pobliskich terenach. To wyłącznie od nas zależy, jak potoczą się losy naszego przedsiębiorstwa. Nie zapominajmy, że początkowo ilość posiadanych środków finansowych jest mocno ograniczona.

Utrzymanie gospodarstwa generuje wysokie koszty. Z tego względu musimy znaleźć sprawdzony sposób na to, aby rozszerzyć posiadany kapitał. Ważne jest to, aby stale szukać nowych pomysłów, które przyniosą nam upragnione dochody. Warto także wspomnieć, że podczas zabawy musimy opiekować się zwierzętami. W odsłonie symulatora z 2019 roku pojawiły się psy, a nawet konie.

Uprawa ziemi w Farming Simulator 19: Platinum Expansion

Możemy swobodnie dysponować posiadaną ziemią. To wyłącznie od nas zależy, w jaki sposób będziemy ją uprawiać. Możemy zasadzić np. owies, pszenicę, czy też bawełnę. Należy jednak podkreślić, że jesteśmy w pełni odpowiedzialni za nasze uprawy, a więc musimy poświęcić im wystarczającą ilość czasu. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby po pewnym czasie odsprzedać ziemię, która nie jest nam już potrzebna. Jest to również sposób na to, aby podreperować budżet.

Nagromadzoną gotówkę możemy zainwestować np. w zakup hektarów, czy też nowoczesnych maszyn. Pieniądze możemy pozyskać np. dzięki sprzedawaniu zebranych plonów. Oprócz tego możemy wnosić nowe budynki gospodarcze wokół naszej parceli. Wszystko po to, aby praca w gospodarskie przebiegała efektywnie. Darmowe gry pozwalają nam stworzyć postać, która będzie dopasowana do osobistych upodobań.

Farming Simulator 19: Dodatek platynowy Pobierz za darmo

Farming Simulator 19: Platinum Expansion download

Zainstaluj grę

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i3-2100T 2.5 GHz / AMD FX-4100 3.6 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 650 / Radeon HD 7770
  • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

 

  • Pełna Wersja Farming Simulator Platinum Expansion torrent darkw
  • Free Download Farming Simulator 19 crack chomikuj
  • Pobierz Farming Simulator Dodatek platynowy dlc do pobrania
  • CODEX FS19 Platinum Expansion Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *