29 września 2023

Farming Simulator 2013 Download

Pobierz symulator farmy z roku 2013 i poczuj się jak prawdziwy rolnik – pełna wersja Farming Simulator 2013 Download za darmo w polskiej wersji językowej. Symulator został stworzony przez firmę Giants Software. Grę rozpoczynamy obejmując spore gospodarstwo z niewielką częścią pola, naszym zadaniem jest jego rozwój i wybicie się na wielkiego farmera. Uprawa zbóż czy też innych roślin jest dość sporą inwestycją w szczególności w sprzęt. Dostaniemy na starcie traktory do różnego przeznaczenia, pług, kultywator oraz wywrotkę. Pod względem licencjonowanych pojazdów Farming Simulator 2013 robi dość spore wrażenie narzędzi i maszyna jest około setki, wśród nich znajdują się takie marki jak Lamborghini, Amazone czy Deutz-Fahr.

Farming Simulator 2013 Download

Farming Simulator 2013 Download

Pobierz za Darmo!

Farming Simulator 2013 Pobierzesz w pełnej wersji za darmo na naszej stronie na komputer PC. Gra umożliwia dodawanie modyfikacji, w sieci społeczności symulatora farmy znajdziemy bardzo dużo dodatkowych pojazdów. Nowością w Farming Simulator 2013 są zmiany w trybie kariery, wprowadzono nowy system ekonomii. Nie tylko uprawy są naszym głównym źródłem zarobku, wykonując misje specjalne które pokazują się od czasu do czasu możemy zdobyć dodatkowe pieniądze. Najczęściej naszym zadaniem jest wykoszenie trawy na polu lub przewiezienie towaru do wyznaczonego miejsca. W FS 2013 dostaniemy znacznie powiększony teren do uprawy oraz nie duże miasteczko. Grunty możemy kupować poprzez licytację lub najzwyklejszą transakcję kupna.

Twórcy poszerzyli w grze hodowlę zwierząt, a więc w naszej zagrodzie mogą się znaleźć także owce i kury. Wizualnie nie wprowadzono wiele zmian modele pojazdów i sprzętu są na bardzo dobrym poziomie jak i krajobraz. Przygotowano dla nas kilkanaście samouczków wprowadzających świeżych farmerów w tajniki prowadzenia gospodarstwa. Sterowanie pojazdami jest dość sztuczne oraz brakuje modelu zniszczeń. Możesz pobrać ten symulator farmy już teraz na własny komputer i sprawdzić się w roli wielkiego farmera Farming Simulator 2013 Download za darmo na PC.

Farming Simulator 2013 Pobierz za darmo na PC

Farming Simulator 2013 Download

Pobierz za Darmo!

  • Symulator Farmy 2013 Pobierz za darmo
  • Free Download Farming Simulator 2013 Chomikuj
  • Pobierz Farming Simulator 2013 Torrent
  • Farming Simulator 2013 Pobierz za darmo
  • Exsite Farming Simulator 2013 Download Free
  • Pebx Farming Simulator 2013 PC Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *