24 września 2023

Firefighters 2014 Pobierz

Być strażakiem każdy może, mamy do zaoferowania świetny symulator straży pożarnej jakim jest Firefighters 2014 Pobierzesz go za darmo w pełnej wersji po polsku na naszej stronie. Naszym zadaniem jest kierowanie jednostki straży pożarnej, zajmujemy się usuwaniem skutków wypadków, pożarów czy katastrof. Produkcją zajęła się niemiecka firma Rondomedia.

Firefighters 2014 Pobierz za darmo

Firefighters 2014 Download

Pobierz za Darmo!

Podczas gry weźmiemy udział w scenariuszach które charakteryzują się różnym poziomem trudności, a także celami misji. Na początku wyzwania nie wymagają dużych umiejętności, zadania takie jak np. ugaszenie pożaru pokoju, czy usunięcie / odholowanie powypadkowego samochodu. Wraz z naszymi poczynaniami w grze uzyskamy dostęp do dużo ciekawszych misji, będziemy mogli pokierować akcją ratowniczą katastrofy kolei metra czy też zajmiemy gaszeniem stodoły pełnej siana i przedmiotów które są łatwopalne. W Firefighters 2014 oprócz usunięcia zagrożenia, naszymi obowiązkami będą także sprzątanie terenu na którym doszło do wypadku, rozwożenie rannych do szpitali, więc jest to dość rozbudowany system akcji ratowniczych.

Jeśli sprawnie będziemy sobie radzić z udzielaniem pomocy otrzymamy nowe pojazdy i maszyny – oprócz wozów strażackich i ambulansów dostaniemy dostęp do wozów drabiniastych, cystern a także nożyc hydraulicznych. Dużym usprawnieniem jest także możliwość wykorzystania elementów otoczenia mogące pomóc nam w przedostaniu się do rannych. Wizualna oprawa wielce nie odbiega od standardów symulatorów. Czekają na nas różne scenariusze, przygotowano akcję zarówno w mieście jak i na wsi. Atutem który wpływa na realizm jest system dynamicznego ruchu ulicznego. Pełną wersję gry Firefighters 2014 Pobierzesz za darmo z naszej strony. Chciałbyś zostać strażakiem? Teraz możesz choć trochę poczuć się w jego skórze!

Firefighters 2014 Download Free

Firefighters 2014 Pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Chomikuj Firefighters 2014 Pobierz za darmo
  • Free Download Firefighters 2014 Torrents
  • Exsite Firefighters 2014 Download
  • Pobierz Firefighters 2014 Pełna Wersja
  • Pebx Firefighters 2014 PC Download

10 thoughts on “Firefighters 2014 Pobierz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *