17 maja 2024

Fishing: North Atlantic Download pełna wersja

Fishing: North Atlantic to gra, która zachwyci wielbicieli symulatorów. Wciel się w rolę rybaka i rozwijaj swoją postać, by w krótkim czasie opanować morskie odmęty. Jaki wędkarz nie chciałby łowić ryb?

Producent: Misc Games
Wydawca: Misc Games
Data premiery: 16 października 2020
Gatunek: Symulacje, łowiectwo, ryby, elementy logiczne, łodzie
Język: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, duński, fiński, chiński uproszczony, grecki, japoński, koreański, norweski, portugalski brazylijski, rosyjski, szwedzki, chiński tradycyjny, turecki
Ocena użytkowników: 6/10

Fishing: North Atlantic Pobierz

Fishing: North Atlantic download

Informacje podstawowe

Fishing: North Atlantic należy do gatunku gier symulacyjnych. Została wydana przez norweską firmę Misc Games i występuje tylko i wyłącznie w trybie single player. Ma to ścisły związek z wypowiedziami fanów po premierze gry Fishing: Barents Sea, gdyż nie byli oni zadowoleni z zaoferowanego trybu kooperacyjnego. W związku z tym, Misc Games zdecydowało się tym razem skupić tylko i wyłącznie na trybie gry dla jednej osoby, rozwijając go. Jak zapewne zauważycie czytając dalej ten opis, North Atlantic rzeczywiście oferuje znacznie więcej opcji w stosunku do swojego poprzednika. Czy jest to gra pokroju Ultimate Fishing? Nie sądze, lecz napisz nam w komentarzu co o tym myślisz.

Platformy

Na chwilę obecną, Fishing: North Fish jest grą dostępną wyłącznie na platformie Steam.

Czym wyróżnia się gra?

Tym, co zdecydowanie zwróci uwagę gracza, jest stopień szczegółowości grafiki. Wygląd morskich stworzeń czy łodzi, na której się znajdujemy, jest czymś, na co warto spojrzeć w trakcie rozgrywki. Pobierz ją za darmo i sprawdź, jak niebanalnie mogą wyglądać kutry rybackie.

Jak działa gra?

Rozgrywka w trybie single player daje możliwość dokonania wyborów dotyczących postaci, którą będziemy grać. Można stworzyć dla niej awatar, nadać jej imię i określić płeć, a także już na starcie rozgrywki określić, czy potrzebujemy samouczka. Jeśli włączasz Fishing: North Atlantic po raz pierwszy, zalecam skorzystanie z tego trybu. Możesz poznać wiele ciekawych opcji, które zdecydowanie uprzyjemnią Ci rozgrywkę.

Na samym początku rozgrywki, jak w większości symulatorów, nie możemy liczyć na zbyt bogate wyposażenie. Otrzymujesz starą łódź po wuju, a ryby łowisz… harpunem, stając na burcie. Wraz z biegiem czasu i pozyskiwaniem coraz większej ilości środków, otrzymujesz możliwość wykupowania szeregu rozszerzeń. Po jakimś czasie, zyskujesz również możliwość najmowania rybaków, którzy będą pracować razem z Tobą. Starą łódź wuja będzie można wymienić na znacznie nowszy model (a dostępnych jest ich aż 25!) który jeszcze poprawi Twoje wyniki.

Połowy odbywają się na Oceanie Atlantyckim. Na Twoje wyniki realny wpływ ma szereg czynników, takich jak wiatr, stopień zachmurzenia czy temperatura wody i powietrza. To sprawia, że musisz naprawdę zastanowić się nad swoimi kolejnymi krokami. Właśnie konieczność strategicznego planowania rozgrywki najbardziej urzekła wielbicieli tej gry.

Fishing: North Atlantic Download pełna wersja

Misc Games gra w lowienie ryb

Wymagania sprzętowe:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Dual Core 3.0 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 750
  • Miejsce na dysku: 12 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 8.1 64-bit

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Quad Core 3.0 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 1060
  • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

oznacza games popularne umiejętności kariery, homary nowej szkocji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *