25 września 2023

Fishing Sim World Download

Relaksująca wyprawa nad jezioro, by zarzucić wędkę w towarzystwie wschodzącego słońca to coś, o czym marzą wszyscy fani wędkowania. Niezwykła cisza, świeżość powietrza oraz możliwość obserwowania budzącego się do życia świata sprawiają, że wielu ludzi może naprawdę wypocząć, spełniając jednocześnie swoją pasję. Jeśli chcesz na własnej skórze przekonać się, jak dobrze można odwzorować tę rzeczywistość w sferze wirtualnej, pobierz Fishing Sim World download i zarzucaj wędkę w każdym miejscu na świecie! Dostępna na platformach PC, XONE i PS4.

Fishing Sim World Download – Pełna Wersja

Fishing Sim World pobierz gre

Pobierz za Darmo!

Gra symulacyjna autorstwa Dovetail Games, czyli twórców innych tytułów w tym gatunku, takich jak Euro Fishing, umożliwia wcielenie się w wirtualnego wędkarza łowiącego w jednej z siedmiu dostępnych lokacji. Tytuł ten to prawdziwa gratka dla fanów zarzucania wędki. Fishing Sim World umożliwia przeniesienie się na tereny USA, gdzie gracz będzie mógł relaksować się w przepięknych rejonach Lake Boulder oraz Lake Johnson. Twórcy oddali do użytku również przepięknie odwzorowaną francuską Gigantikę i znajdujący się w Wielkiej Brytanii Grand Union Canal. Wszystkie lokacje są przepięknie odwzorowane i każda z nich charakteryzuje się swoim unikalnym klimatem, który sprawia, że aż chce się wędkować znacznie dłużej.

Twórcy zadbali o to, by równo traktować amatorów i bardzo doświadczonych wędkarzy. Z tego też powodu w każdej lokacji można odnaleźć stanowiska dedykowane jednej i drugiej grupie. Różnią się one mnogością wyposażenia oraz stopniem zaawansowania wymaganym do złowienia coraz to cenniejszych okazów ryb w znacznie trudniejszych warunkach. Do tego na każde jezioro można wypłynąć łodzią. Co interesujące, dwa modele łodzi sygnowane są logiem znanej marki Bass Cat Boats. Jeśli chcesz sprawdzić, jak wiele okazów ryb możesz złowić we francuskiej Gigantice, pobierz za darmo Fishing Sim World PC download, weź wędkę w dłoń i ruszaj na połów!

W grze znajdziesz osiemnaście gatunków ryb, wśród których znajdą się te popularne, takie jak karpie i szczupaki, ale też te znacznie rzadsze, których odnalezienie będzie wymagało podjęcia odpowiednich kroków. Każda z ryb została przez twórców obdarzona zaawansowaną sztuczną inteligencją, która wiernie odwzorowuje ich zachowanie w rzeczywistości. Z tego powodu, żeby złowić daną rybę, trzeba poznać jej zwyczaje i reakcje na konkretne zachowania i warunki pogodowe. Samą zabawę uatrakcyjniają zmienne i rozbudowane warunki atmosferyczne, które wymuszają wykorzystywanie konkretnego sprzętu i dobór stanowiska.

Twórcy oddali graczom mnóstwo różnorodnego wyposażenia w postaci wędek, przynęt, kołowrotków czy przypon. Dodatkową zaletą są licencjonowane produkty bardzo znanych firm, wśród których są chociażby Korda, Delkim i Duckett Fishing. Jeśli chcesz spróbować wędkować na poważnie ze sprzętem najwyższej klasy, ściągnij grę Fishing Sim World free download i wybierz się w najpiękniejsze rejony świata sam lub z przyjaciółmi. Gra oferuje rozbudowany tryb multiplayer pozwalający na luźną rozgrywkę lub wzięcie udziału w The Dovetail Fishing Leage, w której można zawalczyć o tytuł najlepszego wędkarza!

Fishing Sim World Pobierz grę PC

Fishing Sim World download

Pobierz za Darmo!

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Quad Core 3.5 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 750
  • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8 64-bit

 

  • crack Fishing Sim World pobierz pebx
  • torrent Fishing Sim World download chomikuj
  • pełna wersja Fishing Sim World do pobrania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *