23 września 2023

Flight Sim World Download

Flight Sim World to symulator lotniczy, wyprodukowany przez twórców Symulatora Pociągu 2017 – studio Dovetail Games. Gra po raz pierwszy pojawiła się na Steamie już w maju 2017 roku. Oznacza to, że jest to jedna z najnowszych produkcji tego studia.

Flight Sim World Pobierz grę na PC

Flight Sim World download

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

Dovetail Games znany jest z niezwykle realistycznych symulatorów. I choć wydawałoby się, że twórca doskonałego Symulatora Pociągu nie jest w stanie zrobić dobrej gry o lataniu, to w rzeczywistości po raz kolejny wzniósł się on na programistyczne wyżyny.

Flight Sim World jest grą niezwykle realistyczną. Wysoki poziom realizmu nie obejmuje wyłącznie samej fizyki lotu (choć ta jest odwzorowana perfekcyjnie), ale też sterowania samolotem. W grze mamy do wyboru dość dużą ich liczbę. Sterowanie każdym z nich jest zależne od wielu czynników a w szczególności – od układ przycisków w kabinie. Te zaś są rozmieszczone niezwykle realistycznie. Jeśli więc chcesz się przekonać, jak trudne jest samo oderwanie się od ziemi, koniecznie pobierz na swój komputer Flight Sim World Download, usiądź za sterami i spróbuj ruszyć z miejsca. Przekonasz się, że latanie wcale nie jest takie proste.

Tryby gry

Podstawowym trybem w grze jest oczywiście Free Flight. Polega on – jak zresztą sama nazwa wskazuje – na lataniu bez żadnych ograniczeń. Zanim jednak przejdziemy do wspomnianego trybu, warto nauczyć się latać. W tym celu twórcy gry zaimplementowali specjalny dodatek w postaci Samouczka. Podobnie jak w innych, podobnych produkcjach, również i tu nie mogło zabraknąć trybu online. Możemy w nim polatać samolotami z innymi miłośnikami wirtualnych lotów.

Swoistą wisienką na torcie jest specjalny edytor misji, za pomocą którego można samemu definiować poszczególne zadania według własnych potrzeb.

Jeśli więc koniecznie chcesz nauczyć się latać, pobierz na swój komputer Flight Sim World Download i przejdź drogę od początkującego adepta szkółki lotniczej aż po prawdziwego pogromcę przestworzy. Może okaże się, że będzie to dla Ciebie wstęp do prawdziwej kariery lotnika?

Kwestie techniczne

Mocna stroną gry jest grafika, która obok samej symulacji jest chyba największą zaletą tej gry. Dotyczy to zarówno samych modeli samolotów, ich poruszania się w przestrzeni a także – obszaru ziemi, nad którym aktualnie się poruszamy. Warto dodać, że teren nad którym latamy wcale nie jest płaski, lecz upstrzony różnymi wzniesieniami i budowlami, które z powodzeniem można wykorzystywać do podniebnych akrobacji.

Twórcy gry bardzo realistycznie odwzorowali także wnętrza samolotów. Dotyczy to nie tylko samych kokpitów, ale przede wszystkim wnętrz samolotów, które możemy podziwiać od wewnątrz (podobnie zresztą jak w większości symulatorów wypuszczonych przez to studio). Jeśli więc nie chcesz tylko ograniczyć się do pilotowania samolotem, ale też do zwykłego latania, koniecznie pobierz grę Flight Sim World Download i ciesz się niesamowitą, podniebną rozrywką zarówno z punktu widzenia pilota, jak i pasażera samolotu.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor – Intel Core i3-6100 3.7 GHz/AMD A10-7850K 3.7 GHz,
  • Pamięć operacyjna – 4 GB RAM,
  • Karta graficzna – 4 GB GeForce GTX 970/Radeon R9 Fury lub lepsza, Wolne miejsce na dysku twardym – 40 GB HDD,
  • System operacyjny – Windows 7/8/10 64-bit

Flight Sim World Download – Pełna Wersja PC

Flight Sim World pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Flight Sim World Crack Chomikuj
  • Pobierz Flight Sim World Torrent Exsite
  • Pebx Flight Sim World Pobierz za darmo
  • Skidrow Flight Sim World Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *