25 września 2023

Flying Tigers Shadows Over China Download

Symulatory lotnicze cieszą się coraz większą popularnością. Twórcy prześcigają się w coraz to lepszych i ciekawszych rozwiązaniach. Flying Tigers: Shadows Over China to jeden z wielu symulatorów lotniczych, jednakże jeden z niewielu osadzonych w realiach II wojny światowej. Powietrzne walki toczą się głównie w rejonach południowo- wschodniej Azji. Gra została wydana przez szwedzkie studio Ace Maddox. Aby cieszyć się tym wojennym symulatorem, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Flying Tigers Shadows Over China Download. Po pobraniu i zainstalowaniu gry, można cieszyć się nową wojenną grą.

Flying Tigers Shadows Over China Download

Flying Tigers Download

Pobierz za Darmo!

Mimo że gra zostanie wydana dopiero w lipcu 2016 roku, już teraz ma wielką rzeszę fanów, którzy z niecierpliwieniem czekają na ten tytuł. Minimalne wymagania, jakie potrzebne są do odpalenia tej gry nie są wygórowane. Wystarczy aby nasz komputer PC był wyposażony w 2 GB RAM, kartę grafiki 512 MB oraz miał 3GB miejsca na dysku twardym.

Gra oparta jest na wydarzeniach historycznych, a główna fabuła opowiada o losach jednostki bojowej o nazwie Flying Tiger, która została stworzona z ochotników. Jednostka ta pomaga Chińskiej republice w wojnie z Japonią. Jako założyciela grupy możemy uznać majora lotnictwa amerykańskiego Claire Chennaulta, który podczas swojej służby był doradcą chińskiego przywódcy Chianga Kai-sheka. Grupa ta powstała pod koniec 1940 roku.

W kampanii głównej w grze Flying Tigers, możemy uczestniczyć we wszystkich najważniejszych wydarzeniach, w których brała udział ta jednostka. Do dyspozycji będziemy mieli sporo misji a w tym między innymi walki powietrzne, bombardowania oraz spokojne misje patrolowe polegające na przechwyceniu informacji o wrogach, zarówno w dzień jak i w nocy. Wśród najważniejszych misji, znajdziemy pierwszą bitwę powietrzną nad chińskim Kunming, zimowe ataki strony Japońskiej z 1941 roku czy bitwa nad wąwozem rzeki Salween. Oprócz ważniejszych wydarzeń z historii grupy znajdziemy również misje eskortowe w Himalajach czy inwazja na Półwysep Malajski.

Twórcy gry zastosowali typowo zręcznościowy model lotu a szczególny nacisk położyli na podniebne ewolucje, które wykonywane są w efektowny sposób. Podczas gry możemy skorzystać z narzędzia TrazerTime, które zwalnia nam czas podczas strzelania, czyniąc je jeszcze bardziej efektownym.

Autorzy gry dopracowali grafikę pod każdym względem. Oprócz efektownych i widowiskowych starć powietrznych, podczas lotów możemy dostrzec wiernie odwzorowane dalekowschodnie państwa jak Chiny, Burma czy Tajlandia. W grze również znajdziemy różnorodne myśliwce należące nie tylko do armii chińskiej, ale również latające dla amerykańskich i brytyjskich sił powietrznych.

Oprócz grafiki, gra posiada również wiele innych zalet. Obok obfitej fabuły, możemy zasiąść do rozgrywki razem z przyjaciółmi. Tryb multiplayer oferuje bitwy, w których udział może wziąć nawet do 16 graczy, dzięki czemu rozgrywka będzie jeszcze przyjemniejsza.

Podsumowując, gra Flying Tigers Shadows Over China Download świetnie zapełnia lukę jaka powstała na rynku w ciągu ostatnich lat. Trafi w gusta nie tylko miłośników gier historycznych i symulatorów, ale również do graczy szukającej ciekawej rozgrywki. W grze mamy rozbudowaną fabułę która została oparta na faktach oraz dobrze stworzony tryb multiplayer. Sterowanie w grze nie jest trudne, dlatego nawet mniej wprawni piloci myśliwców powinni sobie poradzić podczas rozgrywki. Pozostaje czekać tylko, aż wyjdzie ostateczna wersja gry do której będzie można usiąść z przyjaciółmi.

Flying Tigers Shadows Over China Pobierz

Flying Tigers Shadows Over China Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Flying Tigers Shadows Over China Pebx
  • Pobierz Flying Tigers Shadows Over China Torrent
  • Chomikuj Flying Tigers Shadows Over China Pobierz za darmo
  • Exsite Flying Tigers Shadows Over China Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *