4 października 2023

Forestry 2017 The Simulation Download

Forestry 2017 The Simulation, to dość (nie)typowy symulator. Dlaczego? Z jednej strony, jest on klasycznym symulatorem, w którym fabuła dzieli się na część symulacyjną i ekonomiczną. Z drugiej jednak strony, symulator ten jest dość niecodzienny, gdyż traktuje o… zarządzaniu tartakiem. Za stworzenie gry, odpowiedzialne są firmy Joindots oraz SilentFuture.

Fabuła gry

Tak, Forestry 2017 The Simulation to symulator kierowania tartakiem. Wcielamy się w nim, w rolę jego zarządcy i właściciela. W ten sposób, uczymy się nie tylko ekonomicznego kierowania zaawansowanym przedsiębiorstwem, ale też poznajemy rodzaje drzew a następnie oznaczamy te, które będziemy wycinać. Po ich wycięciu, musimy je odpowiednio obrobić, by następnie dowieźć je do Klienta według zamówienia. W ten sposób, nasz tartak będzie zarabiał pieniądze… Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, jak działa profesjonalny tartak, to koniecznie pobierzcie Forestry 2017 The Simulation Download. Gra, charakteryzuje się ogromnym realizmem i dbałością o szczegóły.

Forestry 2017 The Simulation Download

Forestry 2017 The Simulation Pobierz

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

W Forestry 2017 The Simulation, mamy do czynienia z tym wszystkim, co możemy spotkać w klasycznym symulatorze. Mamy więc rozgrywkę dwuczęściową, w której z jednej strony symulujemy wycinkę, obróbkę i sprzedaż drzew a z drugiej – zajmujemy się całą ekonomią i inwestycjami, zarówno w pracowników jak i w sprzęt potrzebny do prowadzenia wycinki.

Dzięki inwestycjom, nasze przedsiębiorstwo zaczyna wzrastać. Osiągamy coraz wyższą wydajność, która jednocześnie przedkłada się na coraz większe zarobki. Oczywiście, po pewnym czasie mamy szansę, na osiągnięcie olbrzymiego sukcesu i na podbicie nie tylko lokalnego, ale też krajowego rynku drzewnego.

Grafika gry

Grafika w Forestry 2017 The Simulation, prezentuje się dosyć dobrze. Nie jest to co prawda poziom oszałamiający, ale… zawsze mogłoby być gorzej. Z pewnością cieszy fakt, że w porównaniu z poprzednią edycją 2016. w grze pojawiło się sporo zmian. Jeśli więc chcecie zobaczyć, jak Forestry 2017 The Simulation Download ewoluuje od strony graficznej, koniecznie pobierzcie tą grę na swoje komputery.

Tryby gry

Forestry 2017 The Simulation, to gra dostępna niestety wyłącznie w wersji single player. Dlatego wszyscy miłośnicy gier sieciowych, mogą z tego powodu czuć się rozczarowani. Warto jednak podkreślić, że i bez tego tryb single prezentuje się dosyć dobrze. Wbrew pozorom, rozgrywka w Forestry 2017 The Simulation, wcale nie jest nudna. Cały czas, stoją przed nami nowe zadania, od których zależeć będzie ekonomiczny rozwój naszego tartaku.

Kwestie edukacyjne

Co ciekawe, Forestry 2017 The Simulation może pełnić również rolę edukacyjną. W jaki sposób? Choćby dlatego, że dosyć realistyczne modele drzew mogą pomóc nam nauczyć się rozpoznawać poszczególne rodzaje drzew. Jeśli więc mieliście z tym kiedykolwiek trudności, koniecznie pobierzcie na swój komputer Forestry 2017 The Simulation Download. Zobaczycie, że nie będziecie żałować tej decyzji.

Wymagania i kwestie techniczne

– procesor – Quad Core 3.4 GHz,
– pamięć RAM – 8 GB RAM,
– karta grafiki – 2 GB RAM GeForce GTX 760/Radeon R9 270X lub lepsza,
– wolne miejsce na dysku – 3 GB HDD,
– system operacyjny – Windows 8/10 64-bit

Forestry 2017 The Simulation Pobierz

Symulator Tartaku

Forestry 2017 The Simulation Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Forestry 2017 The Simulation Exsite
  • Pobierz Forestry 2017 The Simulation Chomikuj
  • Pebx Forestry 2017 The Simulation Download PC
  • Torrent Forestry 2017 The Simulation Pobierz za darmo
  • Symulator tartaku Pobierz w pełnej wersji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *