22 września 2023

Giant Machines 2017 Download

Stosunkowo nie wiele osób ma w swoim życiu możliwość spróbowania w realnym świecie obsługi ciężkich maszyn budowlanych. W końcu potrzeba do tego chociażby odbycia specjalnych kursów. Jednak od czego są symulatory? Za sprawą kolejne gry wypuszczonej przez studio Code Horizon, czyli Giant Machines 2017, mamy możliwość wcielenia się w rolę operatora różnego rodzaju maszynowych potworów. To jednak nie wszystko. Nowa gra zdecydowanie wyróżnia się na dotychczasowym rynku symulatorów komputerowych przede wszystkim rozbudowanym trybem fabularnym. Już dziś pobierz Giant Machines 2017 Downoload i przeżyj przygodę, która zakończy się wysłaniem promu kosmicznego w kosmos.

Giant Machines 2017 Download pełna wersja

Giant Machines 2017 pobierz

Pobierz za Darmo!

Wyjątkowa fabuła

Gry typu symulator mają oczywiście wiele zalet, czego najlepszym dowodem jest ich stabilna spora rzesza fanów utrzymująca je na rynku od wielu lat. Można by tu długo wymieniać, zaczynając chociażby od realizmu, czy też niedostępnego w innych grach wiernego oddania rzeczywistego skomplikowania i mechaniki obsługi danego urządzenia, danej maszyny. Jednak do tej pory z pewnością w tego rodzaju wyliczance nie padłyby słowa akcja oraz fabuła. Jednak, za sprawą pracy niezależnego studia Code Horizon, to wszystko się zmienia. Pobierz Giant Machines 2017 Download i przekonaj się jak dobrze można się bawić przy symulatorze. W końcu nie codziennie ma się możliwość uczestniczenia w budowie promu kosmicznego docelowo wysyłanego na Międzynarodową Stację Kosmiczną.

Realność obsługi

Rozbudowanie fabularnej kampanii składającej się aż z 14 zróżnicowanych wobec siebie misji, na szczęście nie odbija się na jakości samego operowania pojazdem. Tym razem do naszej dyspozycji oddaje się siedem różnych maszyn, a wśród nich dźwigi, buldożery, wywrotki, a nawet, ze względu na wspomnianą misję, specjalną platformę służącą do transportu promów kosmicznych na słynnym przylądku Canaveral. Obsługa wszystkich tych pojazdów nie jest wcale taka prosta, ponieważ na nasze błędy nieustannie czyha zaawansowany system fizyczny. Jeśli nasz błąd będzie zbyt duży możemy zapłacić najwyższą cenę, czyli w tym przypadku pełne unieruchomienie sprzętu. Wszystko staje się jeszcze bardziej skomplikowane gdy okazuje się, że gracz musi samodzielnie obsługiwać wszystkie wysięgniki, łyżki obecne w danych pojazdach. Natomiast ciekawym i bardzo widowiskowym rozwiązaniem jest możliwość zupełnie swobodnego poruszania się po kabinach widzianych z perspektywy pierwszoosobowej. Pobierz Giant Machines 2017 Download i w niesłuchanie realistycznym środowisku przejmij stery wszystkich największych maszyn.

Geografia i czas

Wszystkim tym wręcz rewolucyjnym nowością towarzyszy wspaniała oprawa. Przede wszystkim, nasza misja nie odbywa się w jednym miejscu, ale aż w sześciu zróżnicowanych środowiskach geograficznych. W tym między innymi w Kanadzie, na Grenlandii, czy też na Florydzie. Nie trzeba dodawać, że poszczególne warunki klimatyczne wpływają tu na tryb rozgrywki. Dodatkowym utrudnieniem, które wprowadza jeszcze więcej napięcia do rozgrywki jest też tryb Time Attack, w której czas wykonywanego przez nas zadania jest ściśle określony.

Giant Machines 2017 Pobierz i zainstaluj

Giant Machines 2017 codex

Pobierz za Darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *