28 listopada 2023

Goat Simulator Download

Świetna zabawa czeka Cię z symulatorem kozy, który możesz pobrać już teraz za darmo z naszej strony – Goat Simulator Download pełna wersja gry na komputer PC. Stworzony przez szwedzkie studio Coffee Stain Studios pozwala stać się po prostu kozą. Przygotowano dla nas lokację wypełnioną atrakcjami, gdzie możemy robić co nam tylko się podoba. Mamy licznik punktów które zdobywamy wykonując wyzwania np. zrobić wybuch na stacji benzynowej. Gra napędzana silnikiem Unreal, zobaczymy wiele bugów które zresztą mają być atrakcją, gdyż gra to jeden wielki żart.

Goat Simulator Download

Goat Simulator Download

Pobierz za Darmo!

W Goat Simulator jak sama nazwa wskazuje naszym głównym bohaterem jest koza, która nawet potrafi wchodzić po drabinie, wyginać głowę na wszystkie strony. Obszar wypełniają budynki i samochody dotykając je rogami kozy wybuchają, ludzie na pikiecie, widzowie na pokazie samochodowym, widownia krwawych walk kóz, sąsiedzi przy grillu. W otoczeniu znajduje się także kilka domów, baseny, place zabaw, plac budowy z dźwigiem itd. Intrygujące sterowanie w szczególności gdy założymy na kozę silnik rakietowy pozwala na lot. Koza potrafi dowalić z tak zwanej „baśki” rzucając ludźmi, niszczy pojazdy, a nawet niektóre całe budynki. Wystaje jej długi jęzor z pyska, dzięki któremu możemy przykleić się do różnych przedmiotów. Naszym głównym zadaniem a zarazem dobrą zabawą jest niszczenie wszystkiego czego tylko się da – metalowe rury, płoty, pudła, samochody im większa demolka tym więcej otrzymamy punktów. Jedna z sekretnych lokacji pozwoli nam przywołać inne kozy które masowo spadają z nieba – w ten sposób możemy przegrzać nasz komputer gdyż animacja zwalnia do 1 klatki na sekundę.

Goat Simulator Download – pełna wersja gry na twój komputer PC dostępna za darmo do pobrania na naszej stronie, sprawdź ten dobry symulator kozy. Sterowanie nie jest zbyt skomplikowane, dużo naszych akcji będzie zapewne kończyć się zgonem kozy, lecz szybko ona powraca do żywych. Gra jest niesamowicie śmiesznym żartem wykonanym przez producentów. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać w niektórych momentach. Jest to jedna wielka beka z gry w którą świetnie gra się z znajomymi. My szczerze gorąco polecamy ten tytuł choć na godzinkę oderwać się od rzeczywistości i pośmiać z symulatora kozy nie warzy on wiele i jest dostępny do pobrania za darmo z naszej strony Goat Simulator Pobierz i poczuj się choć raz kozą!

Goat Simulator Download
Symulator Kozy Pobierz za darmo Pełna Wersja

Goat Simulator Pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Goat Simulator Chomikuj
  • Pobierz Goat Simulator Torrent
  • Goat Simulator Free Download
  • Exsite Goat Simulator Pobierz za darmo
  • Symulator Kozy Pobierz w pełnej wersji
  • Pebx Goat Simulator Download PC

4 thoughts on “Goat Simulator Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *