25 września 2023

Gold Rush: The Game Download

Gold Rush: The Game to realistyczny symulator, w którym głównym zadaniem gracza jest wydobywanie złota na Alasce. Gra powstała na platformę PC Windows, natomiast za powołanie jej do życia odpowiedzialne jest polskie studio o nazwie Code Horizon, znane między innymi z tytułu Wielkie Maszyny 2017. Natomiast za wydanie symulatora odpowiada firma PlyWay. Należy w tym miejscu nadmienić, iż autorzy w ramach zbierania funduszy uruchomili zbiórkę na platformie crowdfoudingowej Kickstarter. Tytuł z pewnością spodoba się wszystkim tym osobom, które nie tylko pałają wielką miłością do wszelkiego rodzaju symulatorów, ale również tym, którzy uwielbiają motyw gorączki złota. Koniecznie pobierz Gold Rush: The Game Download i wciel się w rolę poszukiwacza złota na odległej Alasce!

Gold Rush: The Game Download pełna wersja

Gold Rush: The Game steam

Pobierz za Darmo!

Gra nie ma żadnego wątku fabularnego z uwagi na fakt, iż należy ona do gatunku sandbox Free Mode. Gracz może swobodnie sterować swoją postacią i kierować swoją karierą wielkiego poszukiwacza złota. Autorzy przygotowali dla użytkowników cztery unikalne lokacje, z których każda zawiera unikalne, inspirowane Alaską historie. Całą istotą mechaniki jest eksploatacja działek złotonośnych w celu ciągłego poszukiwania złota oraz powiększania swojego majątku. Gracz każde zadanie musi wykonać własnoręcznie: niezbędny sprzęt musi przewieźć na pace swojej ciężarówki, steruje ciężką maszyną z poziomu jej kabiny, natomiast złote samorodki musi ręcznie wypłukiwać z miski. W ten sposób znalezione złoto musi zawieźć do kowala do miasta, gdzie następnie zostanie ono przetopione na sztabki.

Gracz obserwuje całe otoczenie z perspektywy pierwszej osoby, co z kolei umożliwia precyzyjne operowanie całą masą różnego rodzaju urządzeń, np. podłączenie kabli, wciskanie przełącznika, wymiana filtrów paliwa, itd. Gracz jednak musi wiedzieć, że poszczególne ciężkie maszyny zostały wyposażone w dodatkowe tryby widoku, np. kamerę trzecioosobową, która w znacznym stopniu ułatwia prowadzenie samochodu, lub kamerę śledzącą ruch ramienia koparki i łyżki.

Wszystkie złoża złota generowane są losowo, co z kolei oznacza, że rozpoczynając nową grę trzeba szukać ich na nowo. Niewątpliwym utrudnieniem poszukiwań jest zmienna i niezbyt dobra pogoda, ponieważ gra zawiera zarówno cały cykl dobowy, jak i wszystkie cztery pory roku. Przez niesprzyjającą aurę może również ucierpieć sprzęt służący do wydobywania złota, która albo można spróbować naprawić samodzielnie, albo udać się do sklepu z częściami zamiennymi, jaki ulokowany został w mieście. Jeśli powyższy opis zainteresował Cię choć w małym stopniu, to z pewnością nie rozczarujesz się kiedy już sięgniesz to prezentowaną grę. Koniecznie pobierz Gold Rush: The Game Download i zbij majątek na całym procesie wydobywania złota.

Gra działa na silniku Unity, co zapewnia doskonały, realistyczny czas oraz świetną oprawę graficzną. Ponadto na szczególną uwagę zasługuje również oprawa dźwiękowa, ponieważ w trakcie pracy towarzyszy użytkownikowi bardzo klimatyczna i spokojna muzyka. Tytuł może pochwalić się również bardzo realistycznymi efektami fizycznymi, jak np. wybieranie lub usypywanie ziemi koparką powoduje deformację geometrii terenu. Pobierz Gold Rush: The Game Download i przekonaj się na własnej skórze o tym, jak ciężkie, ale również jak bardzo ekscytujące może być życie poszukiwacza złota!

Gold Rush: The Game Pobierz cracked

Gold Rush: The Game do pobrania

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Gold Rush: The Game Crack Chomikuj
  • Pobierz Gold Rush: The Game Torrent Exsite
  • Pebx Gold Rush: The Game Pobierz za darmo
  • Skidrow Gold Rush: The Game Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *