28 listopada 2023

Gotowe na wszystko Pobierz

Oglądasz seriale? Dzisiaj zaprezentujemy grę na podstawie świetnego programu telewizyjnego. Zobacz pełną wersję, Gotowe na wszystko Pobierz i zainstaluj na swoim komputerze bardzo popularną symulację życiową. Jest to tytuł ang. (Desperate Housewives: The Game), gdzie wszystko jest odwzorowane od omawianego serialu. Jest to produkcja Vista Games, bardzo podobny do gier typu The Sims, przez wielu uważany jako konkurencje dla tego typu kultowych gier.

Gotowe na wszystko Pobierz na PC

pobierz gotowe na wszystko

Pobierz za Darmo!

W grze zostajemy wcieleni w bohaterkę, która przeprowadziła sie do Wisteria Lane. Rozgrywane przygody toczą się w dwóch trybach: normalna codzienność życiowa, w której znajduje się potrzeba integracji z bliskimi sąsiadami, szukać rozrywki, tajemnic i nowych znajomości. Natomiast ten drugi sposób życia to towarzyskość i imprezy. Nasza postać dwadzieścia lat wstecz przeżyła wypadek samochodowy i to poskutkowało tym że choruje na amnezję. Tym sposobem jej życie stało się bardziej skomplikowane, ponieważ po krótce przypomina sobie swoich znajomych i co robiła we wcześniejszych latach.

W grze Gotowe na wszystko do pobrania będziemy mieli do czynienia z kilkoma wątkami, które są wyróżniane w tych gatunkach: ingerowanie w wygląd domu, dokształcanie bohaterki, zbieranie pieniędzy poprzez odbywaną pracę ( bardzo ciekawą opcja będzie podbieranie pieniędzy mężowi) oraz przyjaźń i dobre stosunki z sąsiadami. Dodatkowo możemy wybrać inne życie jak: granie w pokera, kradzież, włamanie lub też niszczenie mienia, bądź też dewastacja podmiotów należących do nielubianej osoby. Dlatego wielokrotnie będziemy mieli do czynienia z różnymi ciężkimi sprawami, gdzie jest ciężki orzech do zgryzienia.

Gotowe na wszystko zwiastun

Wisienką na torcie w tym symulatorze do pobrania będzie możliwość uruchomienia mini gier. Nasza ulubiona postać będzie miała do wykorzystania swoje umiejętności przykładowo w gotowaniu ( jeżeli sumiennie będziemy wykorzystywać dany nam czas na pokazanie na co nas stać, możemy zostać mistrzem kuchni) lub też czynny udział w konkursach ogrodniczych. Minusem tej produkcji może być mały teren do wykorzystania swoich możliwości, ponieważ są to tylko takie miejsca jak: centrum handlowe czy WIsterna Lane, jednak jak dla naszej ekipy atrakcji nie zabraknie.

Gotowe na wszystko Pobierz pełną wersję PL

Desperate Housewives The Game

Pobierz za Darmo!

  • Gotowe na wszystko Download
  • Gotowe na wszystko Pobierz za Darmo
  • Gotowe na wszystko Pełna Wersja
  • Download Gotowe na wszystko
  • Pobierz Gotowe na wszystko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *