27 listopada 2023

Great British Railway Journeys Download

Great British Railway Journeys jest inspiracją serialu, który jest puszczany na BBC od 2010 roku. Jest to gra symulacyjna, której zarówno producentem jak i wydawcą jest Dovetail Games/Rail Simulator Developments. Głownie została przeznaczona na platformy PC i dla jednego gracza. Być może wydaje się specyficzną grą i nie dla wszystkich, natomiast nie każde darmowe gry potrafią dać tyle ciekawych przygód.

Great British Railway Journeys Pobierz Pełna Wersja gry

Great British Railway Journeys download

Download

Wsiadam za stery i jazda!

W serialu Michael Portillo rusza śladami własnego ojca rozkładów jazdy pociągów George’a Bradshawa. W tym momencie ruszając na tory rozpoczynam własną przygodę poruszając się na pięciu znanych trasach z z kultowego serialu telewizyjnego. Wszystkie trasy są rozmieszczone na terenie Wielkiej Brytanii. A zatem między innymi można wyróżnić East Coast Main Line oraz Portsmouth Direct Line. Producent oferuje ponad 595 kilometrów torów kolejowych oraz 40 różnorodnych scenariuszy do odegrania. Pociągi wykorzystane przy produkcji również są szczególne dla Wielkiej Brytanii. Dlatego można znaleźć takie składy jak BR Class 59 czy prawie w ogóle niespotykane poza Wyspami Brytyjskim BR Classes 444.

Przedstawiona realna rzeczywistość…

Great British Railway Journeys jest napędzany silnikiem Train Simulator, proponuje autentyczne odtwarzanie prawdziwych pociągów z niezrównanymi detalami. Ja jako gracz zarządzam silnikiem, pasażerami, systemami bezpieczeństwa, sygnalizacją i wieloma innymi funkcjami z kabiny. Dzięki tablicom sterującym, które doskonale odtwarzają ruchy prawdziwych pociągów. Panuję nad działaniem oleju napędowego, elektrycznego i pary, dzięki czemu przekazuję pasażerom obok brytyjskich widoków oraz zabytków i niesamowitych wrażeń.

Sam prezenter Michael Portillo stwierdził, że poziom realizmu i niezwykłych szczegółów w grze sprawia, że ​​gracz czuje się, jakby siedział za kierownicą pociągu. Natomiast dyrektor generalny, Paul Jackson jest podekscytowany współpracą z Fremantle, dzięki czemu został stworzony świat Great British Railway Journeys. Dlatego każdy ma szansę na odkrycia słynnych tras kolejowych.

Jakie jest moje zadanie? Przede wszystkim dotrzymuje terminów i czasu, w którym każdy dojeżdżający do pracy w Londynie podczas podróży miał niezapomnianą przejażdżkę po zakrętach historycznych trasach Wielkiej Brytanii. Jednym z ogromnych plusów tej gry jest to, że sama uczę się angielskich tras, będąc w domu w Polsce, tą samą okazję ma każdy mieszkający chociażby na drugiej półkuli Ziemii, dlatego kliknij przycisk download, pobierz grę już teraz i odkryj to, czego nie byłeś w stanie zobaczyć przez całe życie.

Great British Railway Journeys Download PC

Great British Railway Journeys pobierz

Pobierz za Darmo!

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i3-4330 3.5 GHz / AMD A8-6600K 3.9 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 750 Ti / Radeon R9 260
  • Miejsce na dysku: 40 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8.1/10

 

  • Pobierz Great British Railway torrent exsite
  • Free Download darmowe gry crack chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *