25 września 2023

HERO: Flood Rescue gra do Pobrania

HERO: Flood Rescue to świetna propozycja dla wszystkich fanów gier symulacyjnych. Ze względu na wątki przygodowe, znajdą wielbicieli również wśród osób ceniących ten typ gier. Producentem i wydawcą jest studio SimFabric. Data premiery gry będzie w tym roku na platformy Playstation 4, Microsoft Windows, Xbox One czy Nintendo Switch. Musimy pamiętać, że studio Simfabric jest znane z takich tytułów jak UBOAT.

HERO: Flood Rescue Download

HERO: Flood Rescue zakladka gry pobierz

Pobierz za Darmo!

Gra od Sim Fabric

Grę stworzyło studio SimFabric, IHQ Media. W tej grze zachwycająca wydaje mi się nie tylko grafika czy sam pomysł, ale również fakt, że można poczuć się niezbędnym.

Podczas rozgrywki, naszym zadaniem jest stworzenie profesjonalnego zespołu ratowników, którzy muszą ocalić ludzi podczas powodzi. Możliwość przeżycia tego typu sytuacji wywarła na mnie ogromne wrażenie.

Od tego, w jaki sposób zbudujemy nasz zespół ratowników zależy powodzenie całej akcji. Oczywiście, osobiście wcielamy się tylko w jedną rolę, jednak dogranie całego zespołu ma ogromne znaczenie dla sukcesu.

Wybór postaci

Jeśli chcesz sprawdzić tę grę, pobierz ją za darmo. Wówczas zyskasz możliwość wcielenia się w jedną z następujących postaci:

 • pilota helikoptera, który będzie musiał walczyć ze zmiennymi warunkami pogodowymi, zacinającym deszczem i silnym wiatrem. Musisz tak pokierować maszyną, aby nie skrzywdzić innych i uratować osoby, które oczekują na ratunek. To z pewnością niezwykle trudne i odpowiedzialne zadanie – mnie osobiście podobało się chyba najbardziej;
 • komandosa – w tej roli działamy raczej aktywnie. Podczas gdy pilot helikoptera musi wykazać się finezją przy obsłudze klawiatury lub myszki, tu jest nieco inaczej. W przypadku komandosa głównym zadaniem jest utrzymanie w ryzach cywili i poprowadzenie ich ku bezpieczeństwu;
 • medyka – w tym przypadku rola jest jasna: chodzi o ocalenie ludzi poprzez pomoc medyczną. To nie do końca rola dla mnie, gdyż wolę zająć się manualnym sterowaniem pilotem. Z pewnością znajdą się jednak fani tak bezpośredniej pomocy;
 • ratownik – znajduje się na pierwszej linii frontu walki z rozszalałym żywiołem. Wymaga nie lada dokładności, ale również przemyślanego działania: jeden fałszywy ruch może nieść tragiczne konsekwencje.

Na czym polega nasze zadanie?

Ujmując najogólniej – celem gry HERO: Flood Rescue jest ratowanie ludzi i ich dobytku. Przede wszystkim chodzi o minimalizowanie strat w tych zakresach. Ta gra spodoba się fanom rozgrywek wymagających wiele rozwagi i przemyśleń.

Podczas gry musimy kierować się do różnych części miasta i z pomocą specjalistycznego sprzętu zabierać osoby oczekujące na pomoc. Ponadto, często musimy ratować ich dobytek. Każda z dostępnych postaci odgrywa kluczową rolę w rozgrywce, dlatego żaden wybór nie wiąże się z mniejszym uczestniczeniem w grze.

Jeśli masz ochotę wypróbować tę lub inne darmowe gry, kliknij na „download”.

HERO: Flood Rescue Pobierz

Pobierz symulator ratownictwa

Pobierz za Darmo!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • Procesor: Intel Core i5-4590 3.3GHz.
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970.
 • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit

 

 • Pełna wersja HERO: Flood Rescue torrent darkw
 • free Download HERO: Flood Rescue crack chomikuj
 • Pobierz HERO: Flood Rescue na komputer PC
 • Skidrow HERO: Flood Rescue free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *