27 listopada 2023

Hokko Life Download

Pobierz tę niezwykle sympatyczną grę i ciesz się przyjemną zabawą. Hokko Life to symulacyjna gra, inspirowanej znaną propozycją na Nintendo: Animal Crossing. W przeciwieństwie do pierwowzoru, jest grą wyłącznie na PCty czyt. Microsoft Windows. Producentem recenzowanej gry steam jest Robert Tatnell natomiast wydawcą Team17.

Hokko Life Pełna wersja gry

Hokko Life skidrow

Pobierz za Darmo!

Bajkowe miasteczko

Gra wyprodukowana przez Wonderscope, której wydawcą jest studio Team17 to prosta zabawa w mieście. Sama lokalizacja moim zdaniem wygląda nieco bajkowo i dziecinnie, jednak nie można dać się zwieść pozorom. To nie jest gra dla malutkich dzieci.

W wiosce jesteśmy otoczeni antropomorficznymi stworzeniami. Mimo swego wyglądu, prowadzą one normalne, ludzkie życie, a naszym zadaniem jest wspomóc je w tym.

Prostota machiną sukcesu

Choć sama grafika Hokko Life nie jest tak porywająca jak w części nowych pozycji, gra z pewnością ma w sobie coś, co zainteresuje niejednego.

Podczas rozgrywki głównym celem jest prowadzenie starego warsztatu w taki sposób, aby ułatwić życie mieszkańcom miasteczka. Mechanika gry z pewnością spodoba się wielu (zresztą urzekła też mnie).

W okolicy możemy zbierać niezbędne do prowadzenia warsztatu surowce, które następnie przerabiamy na przedmioty. W zależności od zebranych rzeczy, możemy tworzyć ubrania, tapety czy nawet meble.

Symulacja życia miasta Hokko Life

W tej grze zajmujemy się wspomnianym przeze mnie szeroko pojętym craftingiem. Jednak aby móc z sukcesem tworzyć przedmioty, które spodobają się mieszkańcom, należy najpierw pozyskać na nie materiały.

Możemy między innymi narąbać drewna czy zebrać inne surowce. Tym, co z pewnością wyróżnia grę spośród klasycznych symulatorów, jest możliwość tworzenia projektów. Choć nie jest to zaawansowane narzędzie, możemy decydować o wyglądzie poszczególnych elementów przedmiotu.

Jednak uwaga: nie wystarczy mieć pomysł. Aby uzyskać interesujący nas efekt, musimy posiadać niezbędne surowce! Przykład? Kwiatowa tapeta nie jest możliwa do wykonania, jeśli nie posiadamy zebranych zawczasu kwiatów.

Mnogość opcji

Świetną wiadomością jest to, że nie musimy ograniczać się do konkretnego rodzaju działalności. Twórcy gry dają nam możliwość budowania, projektowania mebli czy ubrań, tworzenia wyposażenia domów. Oprócz tego, możemy również projektować wnętrza lub… zapewniać mieszkańcom miasta najlepsze warzywa z własnego ogródka.

Bezsprzecznie gra nie gwarantuje powalającej fabuły, jednak to niezwykle przyjemny symulator, przy którym można się odprężyć. Jeśli chcesz wypróbować tę lub inne darmowe gry, wystarczy że wybierzesz odpowiednią pozycję i klikniesz przycisk „download„. Miłej zabawy przy grze!

Hokko Life Download – Pobierz na PC

Hokko Life do pobrania juz

Pobierz za Darmo!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo E4700 2.6GHz.
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 550 Ti.
  • Miejsce na dysku: 2 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

 

  • Pełna wersja Hokko Life torrent darkw
  • free Download Hokko Life crack chomikuj
  • Pobierz Hokko Life na komputer PC
  • Skidrow Hokko Life free Download

Źródło:
https://www.gram.pl/news/2020/02/11/hokko-life-to-pecetowy-klon-animal-crossing-ktory-jeszcze-w-tym-roku-zadebiutuje-na-steamie.shtml
http://hokko.life/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *