30 września 2023

House Flipper Download

House Flipper to gra ekonomiczna w której wcielamy się w rolę osoby obracającej mieszkaniami. Naszym zadaniem jest skupowanie starych, często nawet niszczonych nieruchomości a następnie odnawianie ich i remontowanie. Na koniec sprzedajemy je z zyskiem a uzyskane w ten sposób pieniądze przeznaczamy na dalszy rozwój. Ciekawostką jest fakt, że gra została stworzona przez polskie studio Empyrean.

House Flipper Download – pełna wersja

House Flipper torrent

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

Twórcy gry doskonale zdawali sobie sprawę, że gdyby rozgrywka w House Flipper była tak prosta jak ukazaliśmy to we wstępie, to byłaby ona bardzo nudna. Dlatego gdy kupujemy dane mieszkanie, tak naprawdę nie wiemy co kryje się w jego wnętrzu. Oznacza to, że przejście przez grę nie musi wyłącznie kończyć się mniejszym lub większym zyskiem. Może się też zakończyć stratą.

Po zakupie nieruchomości rozpoczynamy jej naprawę. Może się okazać, że będzie się to wiązało z koniecznością wyburzenia części ścian wewnętrznych. Najprawdopodobniej też będziemy mieć do czynienia z koniecznością naprawy poszczególnych instalacji domowych. Do dyspozycji dostaniemy mnóstwo mniej, lub bardziej profesjonalnych narzędzi. Ciekawostką jest fakt, że wszystko musimy zrobić praktycznie sami.

Warto też dodać, że naszym zadaniem nie będzie wyłączne skupianie się na kwestiach technicznych. Do naszych obowiązków będzie też należało odpowiednie zaaranżowanie wnętrza i to najlepiej w określonym stylu. Jeśli więc chcesz przywrócić zniszczony dom lub mieszkanie do stanu używalności i koniecznie zarobić na tym jak najwięcej, pobierz na swój komputer House Flipper Download i przekonaj się jak trudne będzie to zadanie.

Oczywiście po zakończeniu wszystkich prac remontowo – budowlanych, trzeba będzie posprzątać. Dlatego im więcej prac wykonasz, tym więcej będziesz musiał sprzątać.

Ekonomia

Jak już wspominaliśmy, House Flipper jest grą typowo ekonomiczną. Przed zakupem zniszczonej nieruchomości nic nie wiesz na jej temat. Ale bez obaw – kto nie ryzykuje, ten nic nie ma. Z biegiem czasu będą otwierać się przed Tobą zupełnie nowe inwestycje, które z jednej strony pozwolą Ci zarobić znacznie więcej pieniędzy ale z drugiej – będą wymagać znacznie większego nakładu prac. Jeśli więc umiesz liczyć i koniecznie chcesz wykorzystać posiadaną wiedzę ekonomiczną w rozwoju swojej wirtualnej kariery, koniecznie pobierz na swój komputer House Flipper Download i ciesz się możliwością naprawy domów i zarabiania na tym.

Grafika w grze

Grafika w House Flipper jest na wysokim poziomie. Mamy tu do czynienia z typowym, trójwymiarowym interfejsem. Z powodzeniem możemy wiec oddziaływać (i to w wybrany przez nas sposób) na otaczającą nas rzeczywistość. Przykładowo, za pomocą zwykłego młota możemy rozbijać ściany, ale też nic nie stoi na przeszkodzie, by wziąć do ręki bardziej profesjonalne narzędzia i np wymienić gniazdko, czy dokręcić przewód domowej instalacji elektrycznej. Jeśli więc i Ty chcesz zobaczyć, jak zaprojektowany przez Ciebie dom będzie wyglądał od strony graficznej, koniecznie pobierz na swój komputer House Flipper Download.

Tryby gry

Gra jest dostępna wyłącznie w trybie single.

Wymagania sprzętowe

  • Procesor – Procesor Intel® Core™ i7
  • Pamięć operacyjna – GB DDR4 2400MHz SDRAM, do 64 GB SDRAM
  • Karta graficzna – NVIDIA GeForce GTX 1070 z GDDR5

House Flipper Pobierz / zainstaluj na PC

House Flipper crack

Pobierz za Darmo!

  • Free Download House Flipper Crack Chomikuj
  • Pobierz House Flipper Torrent Exsite
  • Pebx House Flipper Pobierz za darmo
  • Skidrow House Flipper Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *