27 listopada 2023

House of the Dying Sun Download

Masz ochotę na niezwykłą przygodę w kosmosie? Pobierz House of the Dying Sun download. To symulator kosmiczny stworzony przez Mike’a Tipula. Gra składa się z dwóch części: w pierwszej fazie będziemy przygotowywać misterny plan taktyczny dla wszystkich jednostek, które nam podlegają, w drugiej fazie wsiądziemy na pokład jednego ze statków i zza jego kokpitu będziemy go realizować.

House of the Dying Sun Download

House of the Dying Sun Pobierz

Pobierz za Darmo!

Symulator walk w kosmosie

Gra House of the Dying Sun to strzelanka w konwencji science fiction. Jest to symulator kosmiczny, który stworzony został przez jedną tylko osobę – Mike’a Tipula, który założył jednoosobowe studio Marauder Interactive. House of the Dying Sun jest jego pierwszym samodzielnym projektem. Wcześniej Mike Tipula uczestniczył w projektowaniu gry Halo: Reach.

Fabuła gry

Gra rozgrywa się w odległej przyszłości. Kiedy umiera wielki imperator, w galaktyce zaczyna panować chaos. Gwardia imperatora zostaje rozbita, a tron podstępem zajmuje samozwańczy władca. Jako gracze mamy za zadanie wcielić się w postać jednego z wiernych generałów zmarłego imperatora. Do nas będzie należała misja wypełnienia ostatniej woli tragicznie zmarłego, prawowitego władcy. Będziemy musieli również odnaleźć i ukarać winnych jego śmierci.

Zasiądziemy za sterami jednego z ostatnich myśliwców, które pozostały z rozbitej floty: Executor Mk II i będziemy musieli przeciwstawić się wielu wrogom. Jeżeli masz ochotę na udział w tej przygodzie, pobierz House of the Dying Sun download.

Mechanika rozgrywki

Pod względem mechaniki rozgrywki gra jest typowym symulatorem kosmicznym, zbliżonym do takich gier jak Descent Freespace: The Great War albo Star Wars: TIE Fighter. Możemy grać na różne sposoby. Najciekawszy będzie z pewnością udział w kampanii fabularnej. Pozwala ona na realizację aż czternastu scenariuszy. Naszym zadaniem będzie wkroczyć do walki, zrealizować określone wcześniej cele i uciec, zanim stanie nam się krzywda. W czasie misji możemy także realizować dodatkowe zadania, dzięki którym zdobędziemy lepszą broń i inne bonusy.

Grę House of the Dying Sun spośród podobnych wyróżnia przede wszystkim to, że opcje taktyczne są tu wyjątkowo rozbudowane. Kiedy zasiadamy za kokpitem, możemy kontrolować jedynie jeden statek, jednak żeby zwycięstwo było możliwe, konieczna jest współpraca wszystkich. Będziemy zarządzać całą eskadrą statków za pomocą osobnego trybu taktycznego. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu aktywnej pauzy. Dzięki temu, że akcja gry została osadzona w trójwymiarowej przestrzeni kosmicznej, gdzie pozbawieni jesteśmy jakichkolwiek osłon, układanie strategii dla naszej eskadry może być naprawdę ciekawe i dawać duże pole do popisu.

Kwestie techniczne

Gra House of the Dying Sun jest dostępna jedynie w wersji na komputery osobiste w wersji angielskojęzycznej. Korzysta z popularnego silnika Unity. Oprawa graficzna gry jest barwna, momentami nieco typowa dla kreskówek. Tytuł współpracuje z nowoczesnymi systemami wirtualnej rzeczywistości takimi jak HTC Vive, jednak bardzo dobrze prezentuje się również na zwykłych ekranach. Sprawdza się dla wielu rozdzielczości, w tym tych rzadko spotykanych.

Niestety, wadą gry może być fakt, że przewidziany w niej został jedynie tryb single player. Nie ma możliwości rozgrywki w trybie kooperacyjnym z innymi graczami. Mimo to, gra jest interesująca i potrafi wciągnąć – jeśli chcesz się o tym przekonać sam, pobierz House of the Dying Sun download.

House of the Dying Sun Pobierz

House of the Dying Sun Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download House of the Dying Sun Torrent
  • Pobierz House of the Dying Sun Chomikuj Steam
  • Pełna Wersja House of the Dying Sun Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *