28 listopada 2023

I Am Bread Download

Lubisz symulatory o bardzo śmiesznej tematyce? Nic dodać nic ująć pobierz pełną wersje gry I Am Bread Download. Jak sama nazwa mówi jest to symulator chleba oraz podróż do środka tostera. Za produkcję tego hmmm…symulatora jest odpowiedzialne studio Bossa, są oni znani z takich produkcji jak Surgeon Simulator. Tym wydaniem symulatora chleba chcieli udowodnić, że nie ma wyczerpanych tematów jeśli chodzi o tego typu produkcje. Wszystko zostało zaprojektowane w 48h, lecz po dłuższych rozkminkach ekipy doszli do wniosku, że wydadzą grę na rynek międzynarodowy!

I Am Bread Download – do pobrania symulator I Am Bread
Polska wersja językowa na PC

I Am Bread Download

Pobierz za Darmo!
Zagraj już dziś w I Am Bread do pobrania na komputer. Silnik rozgrywki jest trudny do ogarnięcia na samym początku lecz po paru minutach wszystko już będzie jasne. Trudność będzie sprawiać kontrolowanie wszystkich czterech rogów kromki. Naszym zadaniem będzie bezpieczne dotarcie, można podkreślić, że w jak najlepszej kondycji do tostera umieszczonego w trudno dostępnym miejscu. Mogłoby się wydawać, że będzie to prosta czynność jednak twórcy zadbali o przygody więc nie zabraknie jej podczas naszej podróży do tostera. Jest to gra zręcznościowa więc będziemy musieli się napocić aby wykonać daną misję.

Pobierz I Am Bread pełna wersja gry za darmo ! Zaletą tej gry jest bardzo innowacyjny silnik fizyczny, przy pomocy któremu wszystko wygląda bardzo realnie ! Warto podkreślić, że wszystkie przyrządy które będą się znajdować na naszej drodze, czyli narzędzia domowe możemy wykorzystać do wykonania zadania lub ułatwienia sobie drogi. Można wymieniać wiele takich ale przykładowo wiatrak służy jako katapulta. Nasze zadanie będzie kontrolowane za pomocą czasu który jest wyznaczony do wykonania epizodu, aby tego było mało musimy zwracać uwagę na takie sprawy aby kanapka była smaczna. Wszystko to musi zostać spełnione, ponieważ kto zechce zjeść obrudzoną kromkę?

Natomiast silnik graficzny jak i cała jego oprawa w I Am Bread jest podobna do poprzednich produkcji tego studia, czyli cechuje go bardzo prosta struktura oraz przejrzystość. Nie zabraknie również humoru którego jest pod dostatkiem, w sumie z tego są znani i lubiani. Oprawa muzyczna również występuję, co bardzo umila granie.

I Am Bread Pobierz – Do pobrania wersja PL

I Am Bread Pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz I Am Bread Chomikuj
  • Free Download I Am Bread Torrent
  • I Am Bread Pobierz za darmo
  • Exsite I Am Bread Free Download
  • Pebx I Am Bread Download

3 thoughts on “I Am Bread Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *