17 maja 2024

Il-2 Sturmovik Battle of Bodenplatte Download

Il-2 Sturmovik: Battle of Bodenplatte to kolejna odsłona znanego wszystkim miłośnikom symulacji lotniczych tytułu. Tym razem na warsztat wzięto operację Bodenplatte. Za stworzenie gry odpowiedzialne są studia 777 Studios oraz 1C.

Il-2 Sturmovik Battle of Bodenplatte Pobierz grę na PC

Il-2 Sturmovik Battle of Bodenplatte download

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Tytułowa operacja Bodenplatte, to akcja hitlerowskiego lotnictwa, której zadaniem było zniszczenie aż 20 lotnisk Aliantów na terenie Belgii, Holandii i Niemiec. Docelowo, manewr ten miał doprowadzić do wyeliminowania, albo przynajmniej do znacznego osłabienia potencjału lotniczego Sprzymierzonych.

Cała operacja rozpoczęła się pod koniec 1944 roku, zaraz po zakończeniu operacji w Ardenach. Gdy okazało się, że niemieckie czołgi nie są w stanie skruszyć oporu Amerykanów, Kanadyjczyków i Anglików, hitlerowskie dowództwo wpadło na pomysł uderzenia z powietrza.

W grze wątek ten znacznie rozbudowano. Naszym zadaniem jest dokonanie jak największych zniszczeń i zadanie maksymalnych strat alianckiemu (lub niemieckiemu) lotnictwu. Jeśli więc i Ty chcesz sprawdzić się za sterami jednego z wielu rodzajów samolotów, koniecznie pobierz na komputer grę Il-2 Sturmovik Battle of Bodenplatte Download. Przekonasz się, jak krwawe i dramatyczne mogą być powietrzne starcia.

Mechanika gry

Pod względem mechaniki, rozgrywka znacznie przypomina to, z czym mieliśmy do czynienia z poprzednich Sturmovikach. Twórcy zadbali więc o pięknie odwzorowany obszar powietrznych starć, wydajny silnik graficzny a także o doskonale przygotowaną fizykę zjawisk aeronautycznych.

Żeby było ciekawiej, Il-2 Sturmovik: Battle of Bodenplatte nie jest wcale grą jednostronną. Wręcz przeciwnie – możemy tu stanąć zarówno po hitlerowskiej, jak również po alianckiej stronie. Do wyboru mamy mnóstwo maszyn, takich jak Bf 109 G-14, Fw 190 A-8, Me 262, P-51D, P-47D, Spitfire Mk.IX, Tempest Mk.V, Fw 190 D-9, P-38L, B-25. Jeśli więc jesteś pasjonatem lotnictwa z czasów Drugiej Wojny Światowej, to koniecznie pobierz na swój komputer Il-2 Sturmovik Battle of Bodenplatte Download. Od tego momentu będziesz mógł wypróbować każdą z tych maszyn “w akcji”.

Tryby gry

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników trybu single i multi. W Il-2 Sturmovik: Battle of Bodenplatte zagramy zarówno samotnie, jak i z innymi, prawdziwymi graczami. Warto dodać, że w trymie multi możemy również prowadzić rozgrywkę w oparciu o tak zwane kooperacje, czyli dwie, nawzajem zwalczające się frakcje.

Szata graficzna

Tak jak wspominaliśmy wcześniej, szata graficzna Il-2 Sturmovik: Battle of Bodenplatte wygląda nieziemsko. Żeby było ciekawiej, twórcy gry zadbali o to, by widok z kokpitu odzwierciedlał to, co w ówczesnych starciach mogli zobaczyć piloci. Jeśli więc chcesz poczuć maksymalną dawkę klimatu tamtych walk, koniecznie pobierz na swój komputer Il-2 Sturmovik Battle of Bodenplatte Download. Poczuj się jak prawdziwy bohater w osaczonym przez wroga samolocie, gdzieś wysoko nad Belgią i Francją.

Il-2 Sturmovik Battle of Bodenplatte Download – Pełna Wersja PC

Il-2 Sturmovik Battle of Bodenplatte pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Il-2 Sturmovik Battle of Bodenplatte Crack Chomikuj
  • Pobierz Il-2 Sturmovik Battle of Bodenplatte Torrent Pebx
  • Exsite Il-2 Sturmovik Battle of Bodenplatte Pobierz za darmo
  • CODEX Il-2 Sturmovik Battle of Bodenplatte Free Download PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *