25 września 2023

IL-2 Sturmovik: Battle of Kuban Download

Wyrusz na front wschodni i zasiądź za sterami jednej z dziesięciu wspaniałych maszyn, strzegących nieba w trakcie drugiej wojny światowej. IL-2 Sturmovik: Battle of Kuban to idealna propozycja dla każdego fana podniebnych potyczek i klasycznej walki, w której najważniejsze są odwaga oraz umiejętności pilota. Pobierz IL-2 Sturmovik: Battle of Kuban Download i walcz z nieprzyjacielem aż do ostatniego żołnierza.

IL-2 Sturmovik: Battle of Kuban Download Codex

IL-2 Sturmovik: Battle of Kuban steam

Pobierz za Darmo!

Gra jest przede wszystkim symulatorem lotniczym. Cel był jeden: odwzorować realia drugiej wojny światowej i specyfikę sterowania samolotami produkowanymi w tamtym okresie. Tryb Single Player toczy się na rozległym obszarze 300×400 km, gdzie gracz dostrzeże bardzo zróżnicowane środowisko. Zwiedzi on z lotu ptaka zarówno urokliwe miasteczka, jak i nadmorskie porty czy połacie lasu, lub nawet część Krymu. W ręce pilota zostaną oddane tak wspaniałe maszyny bojowe jak: Bf-109 G-4, Yak-7b, IL-2 mod.43 UBT czy legendarny Spitfire Mk.VB. Żaden z samolotów nie został wybrany przypadkowo. Twórcy wybrali maszyny, które odegrały znaczącą rolę w konflikcie nie tylko lokalnie, ale i w ujęciu globalnym. Dodatkowym smaczkiem są bitwy toczące się na morzu, w których biorą udział potężne niszczyciele, torpedowce, łodzie podwodne czy transportowce, a także na lądzie, w których uczestniczą mordercze czołgi. Każda misja w IL-2 Sturmovik: Battle of Kuban przeniesie gracza w fascynujący świat II wojny światowej i okrutnej walki. Jeśli uwielbiasz motyw latania w grach komputerowych, to kniecznie pobierz IL-2 Sturmovik: Battle of Kuban Download, ponieważ ta gra jest stworzona własnie dla Ciebie!

W IL-2 Sturmovik: Battle of Kuban mamy do wyboru zróżnicowane tryby rozgrywki. Główną rolę odgrywa kampania dla jednego gracza, w której skład wchodzi piętnaście zróżnicowanych misji. Poza głównym trybem w grze pojawia się opcja zabawy wieloosobowej, opartej na trybie współpracy. Gracze również mogą oglądać modele samolotów, a także opracowywać własne kamuflaże. Dla graczy, którzy oczekują czegoś więcej twórcy stworzyli edytor misji pozwalający na tworzenie własnych zadań i dzielenia się nimi w społeczności. IL-2 Sturmovik: Battle of Kuban działa w oparciu o technologię stworzoną dla poprzednich części serii niemniej jednak wykorzystuje biblioteki DirectX 11. Dzięki temu rozwiązaniu osiągnięto wysokiej jakości oprawę graficzną wzbogaconą o nowe efekty wizualne. Dochodzą zmiany w wyświetlaniu się chmur, zmiany w zachowaniu się AI, wyświetlanie tekstur, efekty dźwiękowe, cienie, a także modele zniszczeń, które powalają szczegółami.

Gra wykorzystuje również gogle wirtualnej rzeczywistości, dzięki czemu rozgrywka staje się jeszcze bardziej realna i fascynująca. Dzięki goglom VR całkowicie zanurzamy się w wirtualnym świecie i przenosimy się na front wschodni w trakcie działań wojennych.

Czy coś jeszcze trzeba dodać, żeby IL-2 Sturmovik: Battle of Kuban mogło być bardziej interesujące? Zostań więc podniebnym bohaterem zasiadając za sterami jednej z legendarnych maszyn, które odegrały ogromna rolę w historii ludzkości i naszych czasów i koniecznie pobierz IL-2 Sturmovik: Battle of Kuban Download!

IL-2 Sturmovik: Battle of Kuban Pobierz reloaded

IL-2 Sturmovik: Battle of Kuban codex

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz IL-2 Sturmovik: Battle of Kuban Crack Chomikuj
  • Free Download IL-2 Sturmovik: Battle of Kuban Torrent Pebx
  • Exsite IL-2 Sturmovik: Battle of Kuban Pobierz za darmo
  • Reloaded IL-2 Sturmovik: Battle of Kuban Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *