2 października 2023

IL-2 Sturmovik: Bitwa o Stalingrad Pobierz

Pełna Wersja IL-2 Sturmovik: Bitwa o Stalingrad Pobierz za darmo symulator samolotów z okresu II wojny światowe. IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad przeniesie nas w czasy największej wojny, dlatego że fabuła osadzona jest w latach 1942-1943 i dotyczy walk prowadzonych w Stalingradzie. Wybór miejsca jak i okresu nie był przypadkowy, bowiem miały one wpływ na sytuację wojsk niemieckich i sowieckich, a także los Frontu Wschodniego.

IL-2 Sturmovik: Bitwa o Stalingrad Pobierz

IL-2 Sturmovik: Bitwa o Stalingrad Pobierz

Pobierz za Darmo!

W trybie jednego gracza zasiądziemy za sterami jednego z ośmiu samolotów. Będziemy mieć do dyspozycji takie maszyny jak: Bf-109F-4, IŁ-2 AM38, ŁaGG-3 s.29, Ju-87 D-3, He-111 H-6, Pe-2 s.87/s.110, Yak-1 oraz Bf-109G-2. Walki rozgrywają się na mapach dużych rozmiarów. Dołożono wszelkich starań aby jak najlepiej odwzorować rzeczywistość. Przeciwnicy na polu walki są bardzo inteligentni, a ich zachowanie zbliżone jest do ludzkiego. W grze występuje edytor misji znany z Rise of Flight co umożliwia tworzenie własnych scenariuszy.

IL-2 Sturmovik: Bitwa o Stalingrad Pobierz działa na silniku Digital Nature, który przebudowano na potrzeby produkcji i ukazania realiów II wojny światowej. Gracz może kontrolować podstawowe elementy czyli skok śmigła, mieszankę paliwa oraz uzbrojenie. Wierność realiom uzyskano korzystając z oryginalnych szkiców i konstrukcji poszczególnych maszyn. Gra wieloosobowa oferuje starcia przeciwko innym graczom oraz współpracę z nimi. Możemy także wspólnie pilotować jeden samolot z przyjaciółmi. System osiągnięć pozwala na odblokowanie dodatkowej zawartości, gdzie znajdują się nowe samoloty, usprawnienia czy modyfikacje. Pełna wersja gry na PC IL-2 Sturmovik: Bitwa o Stalingrad Pobierzesz za darmo w polskiej wersji, zasiądź za sterami myśliwców II wojny światowej!

IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad Download

IL-2 Sturmovik Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad Torrent
  • Pobierz IL-2 Sturmovik: Bitwa o Stalingrad Chomikuj
  • IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad Free Download
  • IL-2 Sturmovik: Bitwa o Stalingrad Pobierz za darmo
  • IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad Download
  • Exsite IL-2 Sturmovik Pobierz Pełna Wersja
  • Pebx IL-2 Sturmovik Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *