25 września 2023

Il-2 Sturmovik: Flying Circus – Volume I Download

Il-2 Sturmovik: Flying Circus – Volume I to kolejna odsłona popularnej serii symulatorów lotniczych, w której skupiono się – w przeciwieństwie do pozostałych – na lotnictwie Pierwszej Wojny Światowej. Podobnie, jak w przypadku pozostałych pozycji, również i ta została stworzona przez 77 Studios i 1C.

Il-2 Sturmovik: Flying Circus – Volume I Download Codex

Cack Il-2 Sturmovik: Flying Circus - Volume I 3dm

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Mamy do czynienia z symulatorem, który – jak większość gier tego gatunku – charakteryzuje się dość mało rozbudowanym wątkiem fabularnym. W grze fabuła wciąż obraca się wokół tzw. Wielkiej Wojny, czyli konfliktu, który w samej Europie pochłonął około 14 milionów ofiar. W trakcie lotu, możemy podziwiać nie tylko przepiękne krajobrazy pojawiające się pod naszym kadłubem, ale też obserwujemy wojska obydwu walczących stron a czasem i nawet starcia pomiędzy nimi. Jeśli więc i Ty chcesz poznać klimat tamtych czasów, koniecznie pobierz na swój komputer Il-2 Sturmovik: Flying Circus – Volume I Download i przekonaj się, jak to jest, gdy lata się niewielkim dwupłatowcem pod ostrzałem wroga.

Mechanika gry

Pod względem mechaniki, gra jest bardzo rozbudowana. Mamy tu do czynienia w wiernymi odwzorowaniami samolotów z tamtych czasów, wśród których zobaczyć możemy między innymi SPAD 13 C.1, Sopwith Dolphin, Sopwith Camel, RAF S.E.5a, Bristol Fighter, Albatros D.Va, Fokker Dr.1, Fokker DVII, Pfalz D.IIIa, Halberstadt CL.II itp.

Każdy z tych samolotów charakteryzuje się zupełnie innymi parametrami lotu i… odpornością na ostrzał. Tego zaś – jak w klasycznym Sturmoviku – nigdy nie może zabraknąć. Dodajmy również, że naszym przeciwnikiem nie są wyłącznie samoloty wroga, ale też artyleria przeciwlotnicza, która za względu na naszą niewielką prędkość ma znacznie uproszczone zadanie. Jeśli więc i Ty chcesz sprawdzić się w walce z nieprzyjacielskim lotnictwem i przekonać się, jak to jest unikać artylerii wroga, to koniecznie pobierz na swój komputer Il-2 Sturmovik: Flying Circus – Volume I Download i… walcz!

Interfejs graficzny

Pod względem grafiki, Il-2 Sturmovik: Flying Circus – Volume I jest grą niezwykle dopracowaną. Do walki dochodzi nad północną Francją, w kwadracie o powierzchni wynoszącej aż 100 kilometrów kwadratowych. Żeby było ciekawiej, twórcy gry postarali się o przeniesienie do produkcji ówczesnych map. Dzięki temu, możemy obserwować pod sobą to, co widzieli walczący ze sobą lotnicy w tamtych czasach.

Pozostałe elementy grafiki nie odbiegają od tego, co możemy zobaczyć w innych odsłonach gry. Jeśli więc już wcześniej grałeś w serię Sturmovik i jednocześnie chcesz się przekonać, jak będą wyglądać starcia przeniesione bezpośrednio w czasy Pierwszej Wojny Światowej, koniecznie pobierz na swój komputer grę Il-2 Sturmovik: Flying Circus – Volume I Download i poczuj zupełnie nowy i niepowtarzalny klimat tamtych czasów.

Tryby gry

Il-2 Sturmovik: Flying Circus – Volume I daje nam możliwość prowadzenia rozgrywki zarówno samotnie, jak również przeciw prawdziwym przeciwnikom. Co ciekawe, tryb multi pozwala też na łączenie się w kooperacje, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia prowadzoną rozgrywkę.

Wymagania techniczne

  • – Procesor AMD® Ryzen™ 7 1700
  • – Pamięć operacyjna: 2 x SO-DIMM, do 32 GB SDRAM
  • – Grafika: AMD AMD Radeon™ RX580 , z 4GB, VRAM

Il-2 Sturmovik: Flying Circus – Volume I Pobierz pełna wersja

Il-2 Sturmovik: Flying Circus - Volume I  steam

Pobierz za Darmo!

  • Steam codex Il-2 Sturmovik: Flying Circus – Volume I Reloaded
  • Warez-bb Il-2 Sturmovik: Flying Circus – Volume I torrent PC
  • Free Il-2 Sturmovik: Flying Circus – Volume I Do pobrania
  • Za darmo Il-2 Sturmovik: Flying Circus – Volume I zainstaluj chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *