20 czerwca 2024

Il-2 Sturmovik Tank Crew Clash at Prokhorovka Download

Il-2 Sturmovik: Tank Crew – Clash at Prokhorovka to produkcja symulacyjna, pozwalająca graczowi wcielić się w czołgistę walczącego na II wojnie światowej. Tytuł jest spin-offem popularnego cyklu lotniczych symulatorów i podobnie jak gry z tej serii, stworzony został przez firmy 1C oraz 777 Studios. Jeżeli jesteś fanem symulatorów rozgrywanych w wojennych realiach, pobierz Il-2 Sturmovik Tank Crew Clash at Prokhorovka Download i siądź za sterami czołgu.

Il-2 Sturmovik: Tank Crew – Clash at Prokhorovka Download skidrow

Il-2 Sturmovik: Tank Crew - Clash at Prokhorovka steam

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Il-2 Sturmovik: Tank Crew – Clash at Prokhorovka

Historia przedstawiona w grze rozgrywa się w Związku Radzickim, w lipcu 1943 roku. Akcja ma miejsce pod tytułową Prochorowką, 90 km na południowy wschód od miasta Kursk. Rozegrana tam bitwa pancerna uznawana jest za największą, pośród tych przeprowadzonych podczas II wojny światowej. Natarcie Gwardyjskiej Armii Pancernej na niemiecki II Korpus Pancerny SS zostało powstrzymane, jednak Armii Czerwonej udało się osiągnąć zamierzony cel strategiczny. Zapobiegnięto w ten sposób rozbiciu trzeciej linii radzieckiej obrony, a tym samym przełamano niemiecką ofensywę w ZSRR. Jeżeli interesujesz się tematyką II wojny światowej, pobierz Il-2 Sturmovik: Tank Crew – Clash at Prokhorovka Download i weź udział w jednej z najważniejszych bitew rozegranych w jej realiach.

Mechanika w grze Il-2 Sturmovik: Tank Crew – Clash at Prokhorovka

Il-2 Sturmovik: Tank Crew – Clash at Prokhorovka to rozbudowana gra symulacyjna, skupiająca swoją mechanikę na kierowaniu czołgiem. Gracz ma możliwość toczenia bitew pancernych w starannie odtworzonym środowisku wojennym. Tytuł oferuje dostęp do wielu opancerzonych pojazdów, które brały udział w tytułowym konflikcie. Poszczególne modele zostały zaprojektowane z wyjątkową starannością i dbałością o szczegóły. Dzięki temu czołgi prezentują się bardzo realistycznie zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Jeżeli zawsze chciałeś zasiąść za sterami czołgu, pobierz Il-2 Sturmovik: Tank Crew – Clash at Prokhorovka Download i weź udział w wielkiej bitwie. Na uznanie zasługuje również bardzo duża mapa gry, osadzona w rejonie obejmującym 100 km2. Gracz może na niej znaleźć autentyczne wioski, lasy i miasta, włącznie z tytułową Pochorowką czy Belgorodem.

Tryby w grze Il-2 Sturmovik: Tank Crew – Clash at Prokhorovka

W grze od studia 777 znajdziemy różne warianty rozgrywki zarówno dla jednego gracza, jak i wielu uczestników zabawy. W trybie multiplayer występuje również możliwość zagrania w trybie kooperacji. Do prowadzenia większości czołgów zwykle wymagana jest więcej, niż jedna osoba. Gracze muszą więc współpracować ze sobą nawet przy wykonywaniu najbanalniejszych czynności, np. poruszania się. Jeżeli chcesz poczuć się jak członek załogi pojazdu opancerzonego, pobierz Il-2 Sturmovik: Tank Crew – Clash at Prokhorovka Download i zaproś przyjaciół do wspólnej zabawy. Produkcja działa w oparciu o zmodernizowany silnik Digital Warfare Engine. Dzięki temu najnowszy IL-2 oferuje nowoczesną i realistyczną oprawę wizualną.

Il-2 Sturmovik Tank Crew Clash at Prokhorovka Pobierz pełna wersja

Il-2 Sturmovik: Tank Crew - Clash at Prokhorovka skidrow

Pobierz za Darmo!

  • Steam codex Il-2 Sturmovik Tank Crew Clash at Prokhorovka Reloaded
  • Warez-bb Il-2 Sturmovik Tank Crew Clash at Prokhorovka torrent PC
  • Free Il-2 Sturmovik Tank Crew Clash at Prokhorovka Do pobrania
  • Za darmo Il-2 Sturmovik Tank Crew Clash at Prokhorovka zainstaluj chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *