17 maja 2024

ILya Muromets Download

Czy uważacie, że wojskowa, rosyjska myśl techniczna jest gorsza od innych? Jeśli tak, koniecznie pobierzcie na swoje komputery grę ILya Muromets, która jest symulatorem pierwszego rosyjskiego (seryjnie produkowanego) bombowca G-II. Za stworzenie gry, odpowiada studio 1C Game Company. Niestety, pomimo pierwotnych zamysłów, gra nie jest osobną pozycją a jedynie dodatkiem do Rise a Flight.

ILya Muromets Download pełna wersja PL

ILya Muromets Download

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

W ILya Muromets do pobrania, przenosimy się w czasy pierwszej wojny światowej a konkretnie – na front wschodni. Naszym zadaniem, będzie powstrzymywanie (w okolicach Tarnopola na dzisiejszej Ukrainie), wrogich oddziałów, przez bombardowania, ostrzał z broni lekkiej itd. Naszym celem, będzie oczywiście walka z oddziałami austro-węgierskimi, które we wschodniej Galicji, w 1916 roku, dały się mocno we znaki carskim wojskom.

Mechanika gry

Oczywiście w grze nie będziemy poruszać się (a właściwie latać) tylko na G-II. Będziemy mogli sterować również wieloma innymi samolotami z tamtego okresu, które przeszły do historii lotnictwa wojskowego krajów, które brały udział w ostatnim rozbiorze Polski.

Jeśli jednak ktoś myśli, że w opcji ILya Muromets Pobierz ma się do czynienia z dość nowoczesną jak na tamte czasy konstrukcją, to jednak w rzeczywistości jest nieco inaczej. G-II, to stary, rosyjski samolot bombardujący, charakteryzujący się posiadaniem aż czterech silników i dwóch płatów, zwiększających siłę nośną samolotu.

Pomimo umiejscowienia gry w jednym punkcie wschodniej Galicji, to w rzeczywistości nasz wirtualny, powietrzny świat gry będzie dość rozległy (22500 kilometrów kwadratowych). Jak na tak powolne samoloty, dystans ten wcale nie jest zbyt mały… Co ciekawe, obszar ten został szczegółowo zrekonstruowany w oparciu o mapy z tamtego okresu. Znajdziemy tam wszystko, co znajdowało się w tamtym czasie na tym właśnie obszarze. Tory kolejowe, drogi, łąki, pola a nawet wzniesienia – to wszystko zobaczymy tak, jak wyglądało to w rzeczywistości. Chcesz sprawdzić, jak realistycznie można odwzorować obszar w grze? Koniecznie pobierz na swój komputer ILya Muromets Download.

Co ważne, ILya Muromets daje nam możliwość skorzystania z kilku scenariuszy (w grze, jest ich aż dziesięć). Nie zawsze musimy w nich z kimś walczyć. Niektóre ze scenariuszy, pozwalają na np prowadzenie obserwacji wybranego wycinka terenu, albo też – na wykonywaniu zdjęć lotniczych.

Choć ILya Muromets, charakteryzuje się dość specyficznym trybem rozgrywki, to nie brakuje tu również efektownych starć 1 na 1, w których możemy wyzwać np naszego znajomego, bądź innego, realnego gracza, na pojedynek powietrzny.

Tryby gry

ILya Muromets, daje nam możliwość prowadzenia rozgrywki zarówno w trybie single, jak i w multi. Oczywiście w trybie multiplayer, będzie wymagane posiadania połączenia z internetem. W każdym z powietrznych starć, maksymalna liczba walczących ze sobą osób, nie może przekroczyć 32-óch. Jeśli koniecznie chcesz sprawdzić, jak może wyglądać walka z wykorzystaniem dwupłatowców, koniecznie pobierz ILya Muromets Download na swój komputer. Zobaczysz, że wolniejszy, nie oznacza gorszy…

Kwestie i wymagania techniczne

  • procesor – Core i5 2.4 GHz,
  • pamięć operacyjna – 4 GB RAM,
  • Karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza),
  • wolne miejsce na dysku twardym – 6 GB HDD,
  • system operacyjny – Windows XP SP3/Vista SP1/7 SP1/8

ILya Muromets Download REPACK

ILya Muromets patch

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz ILya Muromets Chomikuj
  • Free Download ILya Muromets Torrent
  • Pełna Wersja ILya Muromets Download PC
  • Pebx ILya Muromets Pobierz za darmo
  • Exsite ILya Muromets Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *