25 września 2023

Infinity Battlescape Download

Świat gier komputerowych będących symulatorami jest już dosyć mocno wyeksploatowany. Różne tytuły podejmowały podobną tematykę, z różnym skutkiem. Jednym z często eksplorowanych tematów jest przestrzeń kosmiczna. Wszechświat to idealna sceneria dla rozgrywki, która ma przyciągnąć pięknem i tajemniczością, a jednocześnie zapewnić długą, nienużącą się akcję, w której chętnie będziemy uczestniczyć. Wiele gier podjęło tematykę kosmicznych batalii, ale wciąż nie wszystko zostało jeszcze powiedziane w tej materii. Wejdź w Infinity Battlescape download i pobierz najnowszy symulator kosmicznego świata.

Infinity Battlescape Download – do pobrania

Infinity Battlescape zainstaluj na pc

Pobierz za Darmo!

Infinity Battlescape to propozycja, która zachwyca rozmachem i zdecydowanie wybija się ponad innymi tytułami eksplorującymi bitwy toczone w galaktyce. Wejdź w  Infinity Battlescape download pobierz grę i przekonaj się sam.

W grze przyjdzie nam zmierzyć się z setką innych graczy. Wcielamy się w pilota statku kosmicznego, który został wrzucony w samo serce kosmicznego wiru. Otóż, wszechświat targany jest potężnym konfliktem, w którym biorą udział trzy strony, trzy ogromne korporacje, które współtworzą układ o nazwie Konfederacja Starfold. Walka toczy się o całkowitą kontrolę nad zakątkami galaktyki, a wojna ma charakter totalny i pochłania wszystko, co tylko może.

Fabuła nie jest jakoś specjalnie rozbudowana i nie stanowi trzonu rozgrywki, a jedynie delikatnie zasygnalizowane tło, na którym prowadzimy swoje działania. Nie jest to jednak zaskoczeniem, ani minusem gry. Wszak wszyscy gracze rozgrywki o charakterze wieloosobowym przywykli do tego, a taka cechy gry w trybie multiplayer to chleb powszedni.

Każda z trzech frakcji posiada własną flotę i zasoby stacji kosmicznych oraz rozbudowanych systemów, których celem jest ochrona własnego stanu posiadania. Cel, jaki został postawiony przed graczem jest prosty i jasny. Należy zniszczyć możliwie jak największą ilość zasobów przeciwnej frakcji i skoncentrować się na skutecznej ochronie własnego stanu posiadania. Do dyspozycji gracza zostały oddane rozmaite środki transportu i statków kosmicznych, o różnych metodach działania. Można wcielić się zarówno w pilota bombowca, myśliwca, krążownika, lotniskowca czy inną formą statku prezentującą nowoczesną technologie i przeznaczenie.

Dużym atutem jest realność rozgrywki przejawiająca się w rzeczywistym modelu sterowania pojazdami. O ile oczywiście w przypadku kosmicznych wojen możemy mówić o realności. Sam sposób prowadzenia naszego statku jest jednak bardzo realny. Twórcy uzyskali to przez interakcję pojazdu z czynnikami panującymi poza kabiną, jak np. gęstość atmosfery, czy siła przyciągania grawitacyjnego, które utrudnia sterowanie pojazdem.

Sceneria gry to rozległa przestrzeń kosmiczna, ale również powierzchnia niektórych planet. Jej wizualny efekt wywołuje naprawdę pozytywne odczucia. Grafika jest po prostu piękna, krajobrazy zachwycają szczegółowością, a widok gór wywołuje wrażenie oglądania filmu, a nie grania w grę wideo.

Infinity Battlescape to tytuł, który powstawał przez dziesięć lat. Zadbanie o szczegóły nie może zatem dziwić. Gra jest wciągająca i podana w wyjątkowo pięknej oprawie. Kliknij w  Infinity Battlescape download i pobierz najpiękniejszy symulator kosmiczny.

Infinity Battlescape Pobierz i zainstaluj

Infinity Battlescape reloaded

Pobierz za Darmo!

  • Reloaded Download Infinity Battlescape Crack pebx
  • Repack Infinity Battlescape Torrent chomikuj
  • exsite Infinity Battlescape Free Download
  • p2p Infinity Battlescape Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *