27 listopada 2023

Interkosmos Download

Interkosmos to ciekawy symulator z elementami survivalowymi. Naszym zadaniem w grze jest bezpieczne sprowadzenie modułu – statku kosmicznego o ciekawej nazwie Zvezda. Oczywiście nie musimy przypominać o tym, że na jej pokładzie znajdujemy się tylko my. Naszym zadaniem będzie więc nie tylko wylądowanie nią, ale i przeżycie w niej. Za stworzenie gry odpowiedzialne jest polskie, niezależne studio Ovid Works.

Interkosmos Download Skidrow

Interkosmos pobierz crack

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Interkosmos przenosi nas do lat 70-tych a więc do czasów, kiedy Zimna Wojna kwitła w najlepsze. W grze wcielamy się w role astronautów, którzy właśnie wracają z pewnej eksperymentalnej misji kosmicznej na pokładzie statku o nazwie Zvezda (Gwiazda).

Choć Interkosmos jest grą śmiertelnie (w trakcie rozgrywki pilot może zginąć) poważną, to jednak nie zabrakło tu specyficznego humoru, który z pewnością trafi do wszystkich osób choć częściowo zaznajomionych z tematem. Jeśli więc miałeś „przyjemność” żyć w tamtych czasach, to koniecznie pobierz Interkosmos Download. Podczas walki o własne życie należy Ci się przecież trochę rozrywki…

Mechanika gry

Jak już wspominaliśmy, gra zmusza nas do bezpiecznego powrotu na Ziemię. Niestety nie jest to łatwe. Zwłaszcza, że w kabinie znajdują się dziesiątki, jeśli nie setki przełączników. Żaden z nich nie jest tam bez powodu! Kabina astronauty jest w pełni interaktywna, co wiąże się z możliwością wciśnięcia nieodpowiedniego przycisku. Jaki będzie efekt takiego nierozsądnego wciskania wszystkiego, co tylko znajdzie się nam pod palcami – nietrudno zgadnąć.

Co prawda w trakcie lotu otrzymujemy odpowiednie instrukcje (zarówno od Rosjan jak i NASA). Niemniej większość czynności musimy wykonać sami, z przystosowaniem się do nowych warunków włącznie. Pamiętajmy, że w kabinie Zvezdy panuje nieważkość, co jeszcze bardziej utrudnia wciskanie konkretnych przycisków.

Cała rozgrywka została obliczona na kilkadziesiąt minut. Niemniej czas ten wielokrotnie przedłuży się, biorąc pod uwagę liczbę śmierci naszego głównego bohatera. Nie bez znaczenia jest również to, że sama gra nie ułatwia nam przeżycia. Zwłaszcza, że mamy do czynienia ze sprzętem rosyjskim, co przedkłada się na jedno proste zdanie: Wszystko się może zdarzyć… Zdarzenia i pojawiające się awarie generowane są losowo, co oznacza, że przejście gry dwa razy pod rząd może się okazać niemożliwe… Jeśli więc i Ty chcesz sprawdzić, czy nadawałbyś się na astronautę i czy potrafisz szybko reagować w sytuacjach stresogennych, koniecznie na swój komputer pobierz Interkosmos Download. Sprawdź, jak niebezpieczny jest zawód astronauty.

Kwestie techniczne

Interkosmos wykorzystuje silnik Unreal Engine 4. Jak więc łatwo się domyślić, oprawa graficzna gry jest na bardzo wysokim poziomie. Przedkłada się to zarówno na wnętrze naszego kokpitu, jak i na widok znajdującej się w pobliżu Ziemi. Jeśli więc i Ty chcesz zakochać się w tym przepięknym widoku, koniecznie na swój komputer pobierz Interkosmos Download. Całość jest okraszona przepiękną i stylową warstwą dźwiękową.

Tryby gry

Gra jest dostępna wyłącznie w trybie single player.

Wymagania techniczne

  • Procesor Intel® Core™ i7 6820HK
  • Pamięć operacyjna: GB DDR4 2400MHz SDRAM, do 64 GB SDRAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1070 z GDDR5, 8GB VRAM

Interkosmos Pobierz pełna wersja

Interkosmos steam

Pobierz za Darmo!

  • Free Interkosmos PC download
  • Skidrow Interkosmos torrent pc
  • Warez Interkosmos prophet
  • Exsite Interkosmos chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *