27 listopada 2023

Into the Stars Download

Into the Stars, to symulator statku kosmicznego, w którym nie tylko zajmujemy się pilotażem, ale też dbamy o własny rozwój i walczymy o przetrwanie walcząc z obcymi rasami.

Geneza gry

Za powstanie produkcji, oparte jest czteroosobowe studio Fugitive Games. Choć nazwa studia nie odbiła się szerokim echem wśród graczy, to jednak nazwiska które wchodzą w jego skład są znane wszystkim – nawet niedzielnym graczom. Twórcy gry Into the Stars są bowiem odpowiedzialni za powstanie między innymi takich tytułów jak Battlefield czy Medal of Honor. Na marginesie, warto też dodać, że część funduszy na powstanie gry zostało zgromadzone na Kickstarterze, znanej wszystkim stronie crowdfundingowej.

Into the Stars Download – Pełna Wersja

Into the Stars Pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Jednym z powodów, dla których warto pobrać tą grę jest otwartość przedstawionego świata. Grając w Into the Stars Download, czujemy się obywatelami zupełnie innego świata – kierującego się własnymi zasadami. W grze, jesteśmy kapitanem statku uciekającego z Ziemi zaatakowanej przez obcych. Przemierzamy inne układy planetarne w poszukiwaniu miejsc które możemy zasiedlić. Naszym zadaniem, jest dobranie odpowiedniej załogi która ma charakteryzować się określonymi umiejętnościami, wchodzenie w kontakty dyplomatyczne z obcymi a także – w niektórych przypadkach prowadzenie z nimi walki.

Jak na prawdziwy symulator przystało, również i tu projektujemy cały nasz statek od nowa. Decydujemy jakie moduły będą wchodzić w skład naszego pojazdu kosmicznego, dobieramy ilość i rodzaj transportowanego surowca i decydujemy, które planety należy odwiedzić (warto pamiętać, że te najbardziej poszukiwane surowce znajdziemy na najniebezpieczniejszych planetach) by zapewnić dostawę odpowiednich surowców.

Jak na prawdziwego kapitana przystało, będziemy musieli w trakcie lotu cały czas kontrolować parametry i układy naszego statku kosmicznego. Latanie w kosmos w grze Into the Stars Download wcale nie jest jednostajne i nudne. Praktycznie przez cały czas nasz pojazd jest zagrożony przez różnego rodzaju awarie, ataki obcych, meteory itd.

Kolejnym argumentem, dla którego warto pobrać tą grę na swój komputer jest rozbudowany tryb ekonomiczny. Podczas lotu, często będziemy wchodzić w kontakt z obcymi rasami z którymi możemy również handlować. W ten sposób, możemy nie tylko szybko zapełnić nasze magazyny potrzebnymi towarami, ale też w miarę sprawnie napełnić naszą kieszeń.

Mechanika gry

To, co uderza w Into the Stars to z pewnością (oprócz samej fabuły) również mechanika gry. Trzeba przyznać, że fizyka rozgrywki jest tu na bardzo dobrym poziomie. Efekty specjalne nie przytłaczają, a animacje planet i gwiazd nie są rozmyte (baśniowe) lecz realne. Animacje ukazujące zniszczenia statków kosmicznych są bardzo realistyczne i dopracowane pod kątem graficznym. Grając w Into the Stars Download, gracz ma wrażenie jakby rzeczywiście pilotował wspomniany pojazd kosmiczny. Jest to kolejny powód, dla którego warto pobrać tą grę.

Interfejs

Zaznaczyliśmy już nieco wcześniej, że grafika w Into the Stars jest wręcz doskonale dopracowana. Mało które symulatory mogą cieszyć się aż taką jakością przedstawionego obrazu. Into the Stars jest wprawdzie grą trzecioosobową, ale w ważnych momentach przechodzi ona do „pierwszej osoby”. Dlatego podczas prowadzenia walki czy też wydawania poleceń obserwujemy wszystko z punktu widzenia dowódcy jednostki. Tryb gry to single player.

Wymagania

  • procesor Quad Core 3.0 GHz,
  • pamięć operacyjna 8 GB RAM,
  • karta grafiki 1 GB GeForce 460 GT/Radeon HD 6870 lub lepsza,
  • obszar na dysku twardym 2 GB HDD,
  • system operacyjny Windows 8.1 64-bit

Into the Stars Pobierz

Into the Stars Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Into the Stars Exsite
  • Pobierz Into the Stars Torrent
  • Chomikuj Into the Stars Pobierz za darmo
  • Pebx Into the Stars Download PC
  • Crack Into the Stars Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *