4 października 2023

Job Simulator Download

Po ośmiu godzinach pracy nie ma chyba nic przyjemniejszego niż powrót do ciepłego domu, w którym moglibyśmy jeszcze przez jakiś czas… popracować? Brzmi dość abstrakcyjnie? Być może, nie zapominajmy jednak, że nie mamy wcale na myśli zwykłej pracy, o której wiadomo, że nawet przy najlepszych chęciach może się wydawać nudna i dość jednostajna. O naszą uwagę zabiega gra o obiecującym tytule Job Simulator, która przenosi nas w dość odległą przyszłość, abyśmy mogli przypomnieć sobie, jak się pracuje.

Job Simulator Download PL

Job Simulator za darmo

Pobierz za Darmo!

Jeśli ściągniemy grę, do czego serdecznie zachęcam, przeniesiemy się do roku 2050. Job Simulator Download przeniesie nas w świat, w którym większość ludzkich obowiązków przejęły roboty. Brzmi obiecująco? Być może, musimy mieć jednak świadomość tego, że właśnie od nas oczekuje się, że na nowo nauczymy się pracować wcielając się w przedstawicieli różnych profesji. Tyle w teorii. A jak gra prezentuje się w praktyce?

Na wstępie warto podkreślić, że gra zaliczana jest do coraz popularniejszego gatunku tak zwanych pseudo-symulatorów. Kategoria ta nie powinna wydawać się nam abstrakcyjna, właśnie ona zaowocowała bowiem tak dobrymi tytułami, jak choćby Surgeon Simulator będący symulatorem chirurga, Probably Archery, a więc symulatorem łucznika, a w końcu również znakomitym tytułem I Am Bread opowiadającym o losach kromki chleba. Za Job Simulator  odpowiada Owichemy Labs, firma znana choćby z gry Dnuggle Truck.

Wspominana już fabuła gry nie ma większego znaczenia dla samej opowiadanej nam historii, należy jednak przyznać, że twórcy zatroszczyli się nie tylko o jej obecność, ale również o to, aby była rzeczywiście interesująca i zabawna. Jeśli więc ściągniemy Job Simulator Download poznamy JobBota – jednego z robotów, które w roku 2050 wyręczają ludzi niemal w każdej czynności. Misja JobBota jest jednak nieco inna od tej, jaką mają do spełnienia jego pobratymcy, chce on bowiem przypomnieć nam, że kiedyś wszystkie obowiązki były wykonywane przez ludzi. Job Simulator stworzony przez JobBota jest więc programem, który ma przypomnieć nieco rozleniwionym mieszkańcom świata przyszłości, czym jest praca.

Job Simulator trailer

Nie tylko jednak oryginalna koncepcja programu zachęca do ściągnięcia gry. Warte podkreślenia jest również to, że Job Simulator wykorzystuje gogle rzeczywistości wirtualnej. W praktyce oznacza to, że wcielając się w rolę pracownika biurowego, szefa kuchni albo sprzedawcy w niewielkim sklepie stajemy przed biurkiem i wchodzimy w interakcję z przedmiotami znajdującymi się w naszym najbliższym otoczeniu. Gra pozwala zatem na to, abyśmy napili się kawą, przygotowali jedzenie, wstrząsnęli napojem gazowanym albo polali potrawę sosem. Oczywiście, nie powinniśmy być zaskoczeni tym, że ściągając grę przy wykorzystaniu opcji Job Simulator Download nie będziemy wiernie oddawać charakteru poszczególnych zawodów. Nie taka jest natura pseudo-symulatorów i powinniśmy liczyć się z tym, że ta grupa gier ma często prześmiewczy charakter.

A mimo to zachęcam do jej pobrania przede wszystkim dlatego, że mamy okazję do znakomitej zabawy w nieco niekonwencjonalnej formie. Symulator pracy nie oczekuje od nas śmiertelnej powagi, nie musimy też zastanawiać się nad sposobem funkcjonowania praw fizyki i nad wiarygodnością zastosowanych w grze mechanizmów. Zamiast tego możemy cieszyć się pogodną rozrywką z prostą scenografią, dla której charakterystyczny jest styl typowy dla kreskówek. Być może nie porwie nas fabuła, jeśli jednak będziemy się chcieli zrelaksować – tytuł poświęcony pracy sprawdzi się znakomicie.

Job Simulator Pobierz i zainstaluj

Job Simulator torrent

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Job Simulator Torrent
  • Crack Job Simulator Download Free
  • Pobierz Job Simulator Chomikuj
  • Job Simulator Pobierz za darmo
  • Exsite Job Simulator Pełna Wersja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *