23 września 2023

Junkyard Simulator Download

Junkyard Simulator to dość oryginalny symulator, którego odpowiednika trudno szukać na rynku gier. W tej produkcji, wcielamy się bowiem w rolę… właściciela skupu złomu. Naszym celem, jak to w symulatorach zwykle bywa, jest rozbudowa naszego punktu i zwiększenie przychodów. Gra została stworzona przez polskie studio Rebelia Games.

Junkyard Simulator Download pełna wersja

Junkyard Simulator steam

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Pewnego dnia stajemy się właścicielami niewielkiego, podupadającego skupu złomu. W związku z tym, że stan naszego posiadania jest bardzo mały, dochodzimy do wniosku, że warto coś z tym zrobić. Wciąż uważamy, że ciężka i uczciwa praca może przynieść dobre owoce. Tak właśnie rozpoczyna się fabuła tej niezwykłej gry. W związku z tym, że mamy do czynienia z symulacją, dalszy rozwój wypadków będzie zależał wyłącznie od nas. Jeśli i Ty chcesz sprawdzić się w tym niecodziennym zawodzie, koniecznie pobierz na swój komputer Junkyard Simulator Download i przekonaj się, jak to jest być złomiarzem z krwi i kości.

Mechanika gry

Mamy tu do czynienia z klasycznym symulatorem, w którym zarządzamy określonym podmiotem. Jego rozwój – czasem w długiej perspektywie – zależy od tego, jakie decyzje zostaną przez nas podjęte. Tych zaś może być mnóstwo.

Na samym początku zabawy nasza działalność nie wygląda zbyt imponująco. Większość prac musimy wykonywać ręcznie a to oznacza konieczność przemierzania setek metrów kwadratowych przestrzeni, w poszukiwaniu interesujących nas przedmiotów. Następnie pakujemy je, ewentualnie czyścimy i wysyłamy do huty. W zamian za to otrzymujemy wynagrodzenie.

Gdy nasze środki nie będą już aż tak mizerne, będziemy mogli pomyśleć o zakupie konkretnego sprzętu. Możemy wybierać wśród wielu niszczarek, dźwigu z elektromagnesem a także rozdrabniarek i paczkarek. Jednym słowem, szybkość rozwoju naszego przedsiębiorstwa będzie zależny od tego, jaką opcję wybierzemy dla siebie. Jeśli również i Ty lubisz ryzyko inwestycyjne a jednocześnie chcesz „sprawdzić się” w branży, z którą najprawdopodobniej nigdy nie będziesz miał do czynienia, koniecznie pobierz na swój komputer grę Junkyard Simulator Download. Podejmuj decyzje, od których zależeć będzie kondycja Twojej firmy.

Interfejs graficzny

Pod względem graficznym produkcja wygląda bardzo przyzwoicie. Dotyczy to zarówno samego złomowiska, jak również poszczególnych elementów, jakie możemy na nim znaleźć. Dzięki temu nie tylko możemy cieszyć się piękną grafiką, ale też z powodzeniem rozpoznawać poszczególne rodzaje metali, których nie oddzielą od siebie maszyny. Pamiętajmy, że w tej grze segregacja jest na naszej głowie. Dlatego jeśli lubisz gry, które niosą ze sobą aspekt edukacyjny, pobierz na swój komputer Junkyard Simulator Download i dowiedz się czegoś więcej o… materiałoznawstwie.

Tryby gry

Gra jest dostępna wyłącznie w trybie single player. Brak trybu sieciowego kompensuje złożoność rozgrywki i jej specyfika.

Wymagania sprzętowe

  • – procesor – Intel Core i3 3.0 GHz,
  • – pamięć operacyjna – 4 GB RAM,
  • – karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 lub lepsza,
  • – wolne miejsce na dysku – 20 GB HDD,
  • – system operacyjny – Windows 7 64-bit

Junkyard Simulator Pobierz Codex

Junkyard Simulator cracked

Pobierz za Darmo!

  • Steam codex Junkyard Simulator Reloaded
  • Warez-bb Junkyard Simulator torrent PC
  • Free Junkyard Simulator Do pobrania
  • Za darmo Junkyard Simulator zainstaluj chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *