4 października 2023

Landmark Download

Landmark jest dodatkową realizacją studia Daybreak Game Company, powstałą podczas prac nad grą MMORPG EverQuest Next. Gra jest już dostępna do pobrania na naszej stronie. Landmark jest to swego rodzaju sieciowy sandbox, gdzie głównym zadaniem jest odkrywanie i zagospodarowywanie dostępnego świata. Producenci zapewnili graczom obszerną przestrzeń, która może być modernizowana i kształtowana dobrowolnie przez nich samych. Celem gry jest odkrywanie i poznawanie nowych zakątków, a ponadto tworzenie nowych budowli dzięki zgromadzonym materiałom.

Landmark Download – Pełna Wersja

pelna wersjaLandmark za darmo

Pobierz za Darmo!

Na początku gry tworzymy własną postać, która również będzie mogła być przeniesiona do gry EverQuest Next. Z upływem gry zdobywamy dostęp do ulepszonego sprzętu i narzędzi, co pozwala nam formować bardziej znakomite konstrukcje. Za pomocą unikalnej sieci teleportów, gracze mogą połączyć ze sobą swoje posiadłości, dzięki czemu usprawnią i zmniejszą czas podróży między nimi. Ponadto mamy możliwość porównywania naszej gry i rezultatów z wynikami innych graczy na całym świecie. Umożliwia to system osiągnięć, który nie został pominięty przez twórców. Pobierz Landmark download i sprawdź, czy będziesz najlepszy!

Koncepcją Landmark jest także zastosowanie różnych pomysłów graczy i ich kreatywności, bowiem twórcy gry zapewniają, że wszystkie najbardziej wyróżniające się i interesujące budowle stworzone przez nas- graczy w wyniku gry w Landmark zostaną przeniesione do EverQuest Next. Co więcej istnieje możliwość handlowania zaprojektowanymi produktami i nieruchomościami poprzez Player’s Studio, gdzie w grę wchodzą prawdziwe pieniądze. Jeśli chodzi o grafikę w Landmark utrzymuje się ona na wysokim poziomie oraz jest osadzona w nastroju fantasy. Wyodrębnione typy postaci i otoczenia oraz animacja stworzone zostały skrupulatnie i z dokładnością. Gra funkcjonuje w oparciu o silnik ForgeLight Engine studia Daybreak. W związku z tym, to co będziemy widzieć w Landmark, nie będzie się różniło niczym w EverQuest Next.

Poza tym sporo elementów typowych dla produkcji MMO zostało wprowadzonych w Landmark. Użytkownicy mogą korzystać z panelu gildii, czatu tekstowego i głosowego, mają dostęp do listy znajomych oraz mogą korzystać z narzędzi, które pozwalają na nagrywanie i odtwarzanie całkowitego procesu budowania posiadłości. Nie czekaj dłużej i przekonaj się jak ciekawa jest ta gra. Już teraz pobierz Landmark download za darmo z naszej strony.

Landmark EverQuest Next Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Landmark Chomikuj
  • Pobierz Landmark EverQuest Next
  • Exsite Landmark Download Free
  • Pebx Landmark Pobierz za darmo
  • Torrent Landmark Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *