27 listopada 2023

Lumberjack’s Dynasty Download

Lumberjack’s Dynasty to gra na PC-ty, w której mamy szansę wcielić się w rolę drwala. Ta rozbudowana produkcja symulacyjna została stworzona przez studio Toplitz Productions. To część popularnej serii Dynasty. Producenci zapewniają, że data premiery na steam pod pretekstem wczesnego dostępu będzie dostępna od 30 kwietnia 2020 roku. Czym się tutaj zajmujemy?

Lumberjack’s Dynasty Pobierz pełna wersja

Lumberjack's Dynasty torrent

Pobierz za Darmo!

Odrodzenie rodzinnej firmy

W trakcie gry wcielamy się w rolę mężczyzny, który podejmuje starania, aby przywrócić dawną chwałę rodzinnej firmie. Ta pozycja z pewnością ucieszy fanów serii. To gra symulacyjna, z pewnymi elementami RPG.

Główny bohater wraca na łono rodzinnej firmy po śmierci swojego ojca. Z przerażeniem zauważa, że biznes bardzo podupadł i niewiele już zostało z jego dawnej chwały. Postanawia jednak odrodzić imperium, które niegdyś cieszyło się dużym uznaniem lokalnych mieszkańców.

Tym, co zwróciło moją uwagę w trakcie rozgrywki, jest użycie wielu specjalistycznych maszyn do obróbki drewna. Szczerze powiedziawszy, część z nich nie była mi znana do tej pory, choćby dlatego było to ciekawe doświadczenie.

Od maleńkiego zakładu do drwalskiego imperium

Firma, którą zastajemy na starcie gry Lumberjack’s Dynasty, to zaledwie cień dawnego biznesu. Ten stan wynika prawdopodobnie z wielu zaniedbań, których dopuścił się zmarły właściciel. Jeśli chcesz sprawdzić, czy dasz radę przywrócić firmie chwałę, pobierz grę.

Podczas zabawy, stopniowo rozwijamy swoją działalność. Rozpoczynamy od niewielkiej produkcji na lokalną skalę, aby w dość krótkim czasie rozpocząć współpracę również z wieloma innymi firmami.

Zachwyciło mnie, że w trakcie gry nie zajmujemy się wyłącznie biznesem, ale również bardzo prozaicznymi kwestiami. Jedną z nich jest gotowanie czy naprawa własnych, domowych sprzętów. To znacznie dodaje realizmu całości i zachęca do dłuższej zabawy.

Jak wygląda gra Lumberjack’s Dynasty?

To typowa rozgrywka dla jednego gracza, dlatego jeśli szukasz jakiegoś multiplayera – wypróbuj inne nasze darmowe gry. Sama grafika nie jest być może najwyższej jakości, jednak nie odstaje też znacząco od przeciętnych pozycji. Mnie osobiście nie raziła ona jakoś mocno, choć pewnie mogłaby być lepsza.

W trakcie gry musimy balansować między opłacalnością i rozpowszechnianiem marki. Wszelkie dokonywane wybory wpływają na to, jak postrzegają nas inni, a także na zarobki, które uzyskujemy. Dlatego też warto rozważnie podejmować decyzje i ważyć ryzyko oraz opłacalność.

To świetny symulator. Jeśli komuś podobał się jej pierwowzór, czyli Farmer’s Dynasty, to z pewnością również ta propozycja od Toplitz Productions mu się spodoba. Chcąc wypróbować tę grę, wystarczy kliknąć „download” i przejść przez szczegółowo opisane kroki.

Lumberjack’s Dynasty Download

Lumberjack's Dynasty crack

Pobierz za Darmo!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo E4500 2.2GHz.
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 560 Ti.
  • Miejsce na dysku: 8 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit

 

  • Pełna wersja Lumberjacks Dynasty torrent darkw
  • free Download Lumberjack’s Dynasty crack chomikuj

Źródło:

  1. https://store.steampowered.com/app/968970/Lumberjacks_Dynasty/?l=polish
  2. https://www.gry-online.pl/gry/lumberjacks-dynasty/z65980

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *