25 września 2023

M.A.V Download

Walki mechów można powiedzieć że już od dziesięcioleci rozbudzały naszą wyobraźnię. Tej tematyce zostały poświęcone seriale dla dzieci, filmy a nawet – gry komputerowe. Jedną z takich gier jest M.A.V – symulator mecha wzorowany na słynnym Chromehounds – przeznaczonym na konsole. Gra powstała z inicjatywy studia Bomb Dog Studios i z pewnością jest produkcją, którą warto zainstalować na swoim komputerze.

M.A.V Download PC

M.A.V download

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Gra M.A.V Download przenosi nas do bardzo odległej przyszłości w której toczymy bitwy za pomocą mechów. Co ważne – wspomniane roboty wcale nie przypominają tych, które mogliśmy spotkać na przykład w różnych serialach czy firmach. W przypadku gry M.A.V, mamy do czynienia z powolnymi robotami – często do złudzenia przypominającymi czołgi.

Mechanika gry

Z gry ucieszą się pewnie wszyscy fani taktyki. Nie bez powodu – M.A.V Download to nie starcia, w których wszystko zależy od większego kalibru pocisku. W przypadku tej gry, musimy się liczyć z koniecznością taktycznego podejścia do każdego ze starć. Lokalizacja w której odbywa się bitwa jest dość rozległa – każdy jej bok to kilka kilometrów. Nie brakuje tu zróżnicowanych przeszkód terenowych, pagórków, rzek i tym podobnych elementów krajobrazu, od których będzie zależała taktyka walki i tym samym – nasze przeżycie.

Warto pochylić się nad trybem gry. Wprawdzie M.A.V Download został napisany specjalnie dla trybu online, ale można też rozgrywać poszczególne bitwy samotnie, z przeciwnikami wygenerowanymi przez grę. System ten działa o tyle ciekawie, że gracz wcale nie musi przełączać się pomiędzy poszczególnymi trybami gry. Po prostu gdy porusza się on samotnie na swojej planszy, może udostępnić ją innym graczom. W ten sposób, z nudnawego trybu single player szybko przejdziemy do trybu multi.

Ważnym punktem gry jest tak zwany magazyn. Przypomina on zresztą w pewnym stopniu rozwiązanie widoczne w World of Tanks… Ów magazyn, służyć nam będzie jako pomieszczenie, w którym możemy składać naszego mecha. Sposób w jaki możemy to zrobić to kolejny argument przemawiający za tym, by pobrać tą grę. Robota składamy dokładnie w ten sam sposób jakby był wyprodukowany z klocków Lego. Z tą jednak różnicą, że niektóre komponenty możemy produkować samemu. Jeśli więc mamy jakiekolwiek doświadczenie w tej grze, warto skorzystać z możliwości własnoręcznego wyprodukowania poszczególnych części.

Żeby było ciekawiej, wykorzystywane w naszym mechu podzespoły są dostępne w kilku wariantach – wśród których wyróżnia się wariant eksperymentalny. Walka w oparciu o podzespoły, co do których funkcjonowania nie mamy jeszcze pewności, dostarcza naprawdę sporo frajdy.

Grafika i interfejs gry M.A.V Download

Podobnie jak inne symulatory zabójczych robotów, również i M.A.V Download charakteryzuje się dość dobrą grafiką. Owszem, można by tu oczekiwać czegoś więcej, ale samo ukazanie wyglądu robotów jest kompensowane przez bardzo realistyczne odzwierciedlenie otaczającej nas planszy. Interfejs gry również jest stosunkowo prosty, ale nie ukrywajmy – dla kogoś, kto pierwszy raz gra w tą grę, może on być dość skomplikowanym (głównie w kontekście projektowania robotów). Warto jednak dodać, że autorom gry należy się duży plus za otwartość rozgrywki. Jest to kolejny powód, dla którego warto pobrać tą właśnie grę.

Techniczne wymagania rekomendowane

  • procesor Core i7 3 GHz,
  • pamięć operacyjna 6 GB RAM,
  • karta grafiki 512 MB (Geforce GTX 260 lub lepsza),
  • wolne miejsce na dysku 2 GB HDD,
  • system operacyjny Windows Vista/7/8

M.A.V Pobierz symulator mecha

pobierz symulator mecha

Pobierz za Darmo!

  • Free Download M.A.V Exsite
  • Pobierz M.A.V Torrent
  • Chomikuj M.A.V Pobierz za darmo
  • Pebx M.A.V Download PC
  • Crack M.A.V Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *