17 maja 2024

Maszyny Rolnicze 2014 Pobierz

Grałeś już w najnowszą część symulatora rolniczego? Jeśli nie, pobierz pełną wersję – Farm Machines Championships 2014 Download. Jest to kontynuacja bardzo zwariowanej gry z 2013 roku, która łączy bardzo znany gatunek symulatorów ze sportowym charakterem, gdzie naszym zadaniem będzie najszybszy i najlepszy wyścig na trasie jako wybitny farmer. Za tą produkcje jest odpowiedzialne studio PlaWay, którzy mają za sobą takie wydania jak Symulator Farmy 2014, Maszyny Rolnicze 2013: Wielkie Mistrzostwa czy też Titanic.

Farm Machines Championships 2014 Download

Farm Machines Championships 2014 Download

Pobierz za Darmo!

Spróbuj wygrać wyścig, Maszyny Rolnicze 2014 Pobierz i zainstaluj na komputerze i przeżyj niesamowite wrażenia. Podczas rozgrywki jesteśmy ponownie rolnikiem z fachem w ręku, aby moc się sprawdzić w danej konkurencji, które polegają przykładowo na wykoszeniu trawy, zboża, wywożenie słomy czy też ziarna. W trakcie wykonywania zadania najważniejsze jest tempo, ale również bardzo precyzyjne wykonania. Wyścigi o zwycięstwo są na nowej mapie, która jest bardzo dużą farmą otoczoną polami, roślinami czy też budynkami gospodarczymi.

Mamy do wyboru bardzo dużą ilość maszyn rolniczych, wybieramy z puli takich pojazdów jak traktory, kombajny, oraz wyposażenia danego pojazdu w zależności od wykonywanego zadania. Wisienką na torcie będzie tuning tych cacek które będą przez nas sterowane. Zmieniamy według własnego uznania optycznie dany pojazd, tak jak malowanie powłoki lakierniczej i różne plakaty na karoserii bądź też różne dodatkowe szczegóły: zmiana rury wydechowej i inne ozdoby dla szpanu. Jakby tego było mało możemy modyfikować mechanicznie – nowy silnik, skrzynia biegów oraz lepsze hamulce.

Podobieństwo do poprzednika z roku 2013 tej gry jest 40 różnych konkurencji, takich jak w poprzedniej odsłonie, czyli dobrze nam znanych ale też i nowych. Producenci postarali się o dodatkowe maszyny, które możemy wykorzystać we własnych celach wyścigowych. Najnowsze wydanie proponuje nam znacznie poprawioną oprawę graficzną, która jest kwintesencją tej gry, maszyny są bardzo realnie dopracowane oraz widok który zatyka dech w piersiach i genialnie odwzorowane warunki pogodowe.

Maszyny Rolnicze 2014 Pobierz pełna wersja

Maszyny Rolnicze 2014 Pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Farm Machines Championships 2014 Download
  • Farm Machines Championships 2014 Pobierz za Darmo
  • Farm Machines Championships 2014 Pełna Wersja
  • Download Maszyny Rolnicze 2014
  • Pobierz Maszyny Rolnicze 2014
  • Maszyny Rolnicze 2014 Pobierz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *