23 września 2023

Mew Genics Download

Mew Genics to dość oryginalny symulator, za którego stworzenie jest odpowiedzialne studio Team Meat. Rozgrywkę prowadzimy postacią starszej pani, która prowadzi własną hodowlę… kotów.

Mew Genics Download – Pełna Wersja PC

Mew Genics pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Fabuła gry opiera się na dość oryginalnym życiorysie pewnej starszej pani. Jej ulubionym zajęciem jest troska o… koty, których zresztą w jej domu jest mnóstwo. Zadaniem tej postaci, w którą zresztą się wcielamy, jest utrzymanie tak dużej populacji i dbanie o jej prawidłowy rozwój i rozrost. Oczywiście musimy pamiętać o tym, że jest to hobby kosztowne. Dlatego każdy wydatek będzie musiał być odpowiednio przemyślany i przeanalizowany. Jeśli więc kochasz koty i sam marzyłeś o takiej hodowli (a jednocześnie nigdy nie miałeś ku temu warunków), koniecznie pobierz na swój komputer Mew Genics Download. Przekonasz się, że życie z tymi słodkimi zwierzętami może być ciekawe i często… obfituje w całe pokłady czarnego humoru.

Mechanika gry

Wspomnianego czarnego humoru twórcom gry nie zabrakło. Nasza główna bohaterka sama w sobie jest osobą dość oryginalną, żeby nie powiedzieć – całkowicie zamkniętą. Posiada ona ogromną wiedzę na temat kotów. Jednocześnie stale dba o ich prawidłowy rozwój, uwzględniając przy tym ich charakterystykę, upodobania a także różnorodność genetyczną.

Co ciekawe, większość kocich zachowań przypomina te, z jakimi mamy do czynienia w rzeczywistości. Przykładowo zadanie zwierzęciu bólu podczas jedzenia, może doprowadzić do tego, że z biegiem czasu przestanie on cokolwiek jeść, skazując się na pewną śmierć.

Na samym początku wspominaliśmy o wątku ekonomicznym. Ten jest zresztą bardzo rozbudowany. Dochody w grze możemy otrzymywać z różnych tytułów. Bardzo popularnym rozwiązaniem jest między innymi udział w odpowiednich konkursach, bądź też sprzedaż zwierzęcia. Niestety, po stronie kosztów, wydatków jest znacznie więcej. Odpowiednia karma i badania to nie wszystko. Jeśli więc uważasz, że jesteś dobrym ekonomistą i potrafisz zaradzić problemom „kociego budżetu”, koniecznie pobierz na swój komputer Mew Genics Download i sprawdź się w tej nietypowej roli.

Najciekawszym rozwiązaniem w grze jest… wprowadzenie kociaków do komór kriogenicznych. Dzięki temu, możemy je „odmrozić” dopiero wtedy, gdy nasz budżet będzie odpowiednio wysoki.

Oprawa graficzna

Gra pod względem graficznym jest bardzo specyficzna. Oparto ją w całości na czarno – białych barwach. Rysunki pojawiające się w produkcji są dość złożone. Przykładowo, postaci naszych pupilów są złożone z wielu różnych elementów. Silnik gry generuje wygląd każdego ze zwierząt na podstawie szeregu losowych algorytmów. Dlatego też znalezienie w tej grze dwóch identycznych kotów nie jest w zasadzie możliwe. Jeśli więc i Ty jesteś fanem oryginalnych produkcji, łączących ciekawą oprawę kolorystyczną z czarnym humorem, koniecznie pobierz na swój komputer Mew Genics Download. Gwarantujemy Ci mnóstwo godzin ciekawej rozrywki.

Tryby gry

Gra jest dostępna wyłącznie w trybie single player.

Mew Genics Pobierz grę na PC

Mew Genics download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Mew Genics Crack Chomikuj
  • Pobierz Mew Genics Torrent Pebx
  • Exsite Mew Genics Pobierz za darmo
  • Skidrow Mew Genics Free Download PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *