27 listopada 2023

Microsoft Flight Simulator X Download

Pobierz pełną wersję symulatora samolotów Microsoft Flight Simulator X Download za darmo w polskiej wersji językowej. Kolejna odsłona najbardziej rozpoznawalnego symulatora maszyn latających. Na grę Microsoft Flight Simulator X fani symulacji samolotów czekali trzy lata od wydania poprzedniej części. W dużej mierze zoptymalizowano grę pod kątem współpracy z systemem Windows.

Microsoft Flight Simulator X Download
Pobierz symulator samolotów!

Microsoft Flight Simulator X Pobierz

Pobierz za Darmo!

W stosunku do poprzedniej części symulatora znacznie poprawiono grafikę gry. Trójwymiarowa grafika korzysta z interfejsu DirectX 10, co zapewnia nam niesamowite efekty pogodowe, dokładne modele samolotów itp. Wprowadzono także obsługę dźwięku przestrzennego. Microsoft Flight Simulator X zawiera 24.000 lotnisk z całego globu, w powietrzu przemieszczamy się dużą ilością rozmaitych maszyn, samoloty pasażerskie, akrobacyjne, helikoptery i wiele innych.

Wprowadzony został system misji, który pozwala na stopniowe zdobywanie umiejętności pilotażu, w ten sposób także uzyskujemy dostęp do ukrytych opcji. W pewien sposób przypomina to konsolowe Gran Turismo gdzie trzeba było zdobywać różne prawa jazdy wykonując zadania. Nie zapomniano także o trybie wieloosobowym, a także kompatybilności dodatków do gry, zaprojektowanych do poprzedniej części. Pobierz za darmo Microsoft Flight Simulator X Download – sprawdź czy możesz stać się dobrym pilotem wielkich maszyn jak i tych nieco mniejszych.

Microsoft Flight Simulator X Download

Pełna Wersja PL

Microsoft Flight Simulator X Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Microsoft Flight Simulator X Torrent
  • Pobierz Microsoft Flight Simulator X Chomikuj Cracked
  • Microsoft Flight Simulator X Pobierz za darmo
  • Exsite Microsoft Flight Simulator X Download Free
  • Pełna Wersja Microsoft Flight Simulator X PC Download
  • Pebx Microsoft Flight Simulator X Free Download

3 thoughts on “Microsoft Flight Simulator X Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *