28 listopada 2023

Mr. Prepper Download steam

Mr. Prepper to polska gra na PC, stworzona przez zespół Rejected Games. Mówiąc najkrócej, to symulacja antyutopijnego państwa, a główny bohater, którym kierujemy, chce przełamać reżim. Czy to w ogóle możliwe? Producent zapewnia, że data premiery odbędzie się w 2020 roku na steam. Wydawcą recenzowanej gry jest studio PlayWay.

Mr. Prepper Pobierz grę Pełna wersja

Mr. Prepper gra za darmo

Pobierz za Darmo!

Gra przygodowo – survivalowa

Podczas rozgrywki wcielamy się w rolę mężczyzny, które w podziemiu własnego domu planuje przejęcie kontroli nad sytuacją w kraju. Jakby reżimowa władza była zbyt małym problemem, dodatkowo nad krajem wisi ryzyko wybuchu atomowego.

W trakcie rozgrywki, którą oglądamy z boku, głównym zadaniem jest budowanie kolejnych podziemnych pomieszczeń. Tworzenie poszczególnych kryjówek pod ziemią sprawiło mi nie lada frajdę, zwłaszcza że od odpowiedniego układu uzależnione jest powodzenie misji.

W podziemnych pomieszczeniach można stworzyć rożnego rodzaju warsztaty czy szklarnie. Wszystkie te przygotowania, oprócz przejęcia władzy, stanowią także przygotowanie do ewentualnej wojny nuklearnej. Twórcy dają nam możliwość budowania podziemnych szklarni, z których można pozyskać jedzenie.

Kontrola władz

Tym, co bardzo spodobało mi się w grze oprócz jej mechaniki, był system kontroli. Gdyby twórcy ograniczyli się do samego umożliwienia nam tworzenia podziemnych kryjówek, być może szybko stałoby się to nużące. Jednak dzięki sprytnemu zabiegowi, gra cały czas utrzymuje w napięciu.

Mianowicie, podczas gdy główny bohater mozolnie drąży pod domem swoje korytarze, po mieście krążą przedstawiciele państwowych władz. Jak nietrudno się domyślić, tego kto nie otworzy im dość szybko z pewnością spotka kara. Z tego względu trzeba tak planować pomieszczenia, aby możliwie szybko dostać się na górę.

Trzeba również zachować maksymalną czujność. W ten sposób, wciąż sprawdzając sytuację na zewnątrz, niekiedy udawało mi się zareagować jeszcze przed dzwonkiem. Oczywiście, czasem zaangażowanie w budowę sprawiało, że dopiero dźwięk w głośnikach informował o niepożądanej wizycie.

Dla kogo to gra?

Jeśli lubisz gry, w których stopniowo rozwijasz swój własny świat, pobierz Mr. Preppera. Pokochasz system, w którym twórcy dają możliwość budowania kolejnych pomieszczeń i urządzania ich. Choć zabrzmi to dość zabawnie, w pewnym momencie zaczynasz się czuć w podziemiu… jak w domu.

Warto także pamiętać o możliwości tworzenia niezbędnych narzędzi, a także wymianach z sąsiadami. Często wystarczy trochę sprytu i odpowiednich materiałów, aby przekonać sąsiada do oddania czegoś, co jest nam niezbędne w rozgrywce.

Jeśli chcesz wypróbować tę lub inne darmowe gry, wystarczy kliknąć download przy wybranej pozycji.

Mr. Prepper Download

Mr. Prepper crack

Pobierz za Darmo!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Pentium Dual Core E2220 2.40GHz.
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 512 MB GeForce GT 710.
  • Miejsce na dysku: 1 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit

 

  • Pełna wersja Mr. Prepper torrent darkw
  • free Download Mr. Prepper crack chomikuj
  • Pobierz Mr. Prepper na komputer PC

Źródło:

  1. https://store.steampowered.com/app/761830/Mr_Prepper/?l=polish
  2. https://www.playway.com/playway-logos-downlaod/10004-games/681-prepper1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *