23 września 2023

Naval Action Download

Naval Action to historyczny sieciowy symulator okrętów morskich. Gra toczy się w złotym okresie dla żaglowców, czyli między XVI a XVIII wiekiem a konkretniej do końca epoki napoleońskiej. Wydawcą gry jest ukraińskie studio Game-Labs, którego członkowie pracowali nad wieloma wielkimi grami sieciowymi, takimi jak World of Tanks czy S.T.A.L.K.E.R. Studio słynie również z gier strategicznych rozgrywanych w czasie rzeczywistym. Aby cieszyć się kolejną produkcją tego topowego studia, wystarczy w wyszukiwarce wpisać Naval Action Download i po pobraniu gry na swój komputer cieszyć się fantastyczną grą.

Naval Action Download PL

Naval Action Pobierz

Pobierz za Darmo!

Symulatory wojenne cieszą się ogromną popularnością, podobnie jest w przypadku symulatorów morskich, a więc gra połączona z tych dwóch typów to idealny przepis na sukces. Pokazał to właśnie tytuł Naval Action, który bardzo dobrze odwzorowuje wojenne morskie potyczki. Żaglowce którymi możemy sterować w grze powstawały w najlepszych stoczniach w swoim czasie. Lata w których toczy się rozgrywka charakteryzowały się dynamicznym rozwojem technologii. To wtedy projektowano najpiękniejsze a zarazem najniebezpieczniejsze żaglowce, gdyż technologia pozwala już na użycie broni pokładowej. Wpływ na to oczywiście miała rywalizacja pomiędzy europejskimi potęgami takimi jak Francja, Wielka Brytania czy Hiszpania. W owych czasach starały się zdobyć dla siebie jak najwięcej kolonii na całym świecie. Statki choć bardzo piękne, potrafiły zadać śmiercionośny cios przeciwnikowi.

W Naval Action Download jest bardzo realistyczny i dość skomplikowany system sterowania żaglowcami, mimo że trudny to świetnie odwzorowuje kierowanie takimi statkami. Mamy możliwość kontrolować każdy żagiel z osobna a także zarządzać załogą. Bitwy morskie, to jeden z piękniejszych elementów tej gry. Są bardzo realistyczne w których kluczową rolę odgrywa model zniszczeń, który jest bardzo rozbudowany. Dzięki dopracowanej grafice, podczas bitew można zauważyć odlatujące drewniane elementy oraz realistyczne wybuchy. Do dyspozycji podczas bitew mamy historyczne bronie takie jak moździerze czy działa, które z potężną siłą potrafią uszkodzić żaglowiec przeciwnika.

Podczas rozgrywki mamy również możliwość eksploracji otwartego świata. Podczas podroży możemy wykonywać przeróżne zlecenia oraz handlować z innymi graczami. Warto zaznaczyć, że prędkość poruszania się statków jest nieco przyspieszona dzięki czemu wielkie akweny morskie pokonamy nieco szybciej,  a wiatr mimo że jest odczuwalny, nie sprawia trudności przy manewrowaniu. Grafika w grze stoi na najwyższym poziomie. Gra działa na silniku Unity i to jest na pewno zaleta. Twórcy położyli główny nacisk na dokładne odwzorowanie wyglądu żaglowców. Zasiadając za sterami wielkich żaglowców, bez trudu dostrzeżemy najmniejsze charakterystyczne elementy statku. Cieszy więc fakt, że developerzy wiernie odwzorowali autentyczne historyczne okręty.

Warto zaznaczyć również, że w miejscu w którym uderzy nasza kula wystrzelona z armaty, zostaje bardzo dobrze odwzorowana dziura po uderzeniu. Nie znajdziemy żadnych losowych dziur. Ten element walki został dopracowany perfekcyjnie. Podsumowując, gra polecana jest głównie dla fanów pirackich filmów i wielbicieli historii, zwłaszcza tej z czasów Napoleona. Tytuł ten również powinien się spodobać fanom wojennych potyczek, gdyż model walki jest świetnie odwzorowany. Gra ta zapełniła pewną dziurę w symulatorach, gdyż jest to jeden z pierwszych tytułów które wiernie odwzorowują historyczne bitwy morskie.

Naval Action Pobierz na PC i zainstaluj

Naval Action Pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Naval Action Chomikuj
  • Pobierz Naval Action PC Torrent
  • Exsite Naval Action Pobierz za darmo
  • Pebx Naval Action Download Free
  • CODEX Naval Action Free Download
  • Naval Action Pobierz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *