25 września 2023

NITE Team 4 Download

NITE Team 4 to nowoczesna gra stworzona przez australijskie studio o nazwie Alice & Smith, które znane jest już m.in. z takich tytułów jak: The Black Watchmen czy też Ahnayro: The Dream World. Ich najnowsze dziecko będące symulatorem hakera pracującego w organizacji militarnej specjalizującej się w cybernetycznej wojnie przeznaczone jest dla użytkowników platformy PC Windows. Jeśli chciałbyś wcielić się w rolę przebiegłego i niezwykle utalentowanego hakera, to koniecznie pobierz NITE Team 4 Download, aby przekonać się, jak dokładnie wygląda praca agencji rządowych zajmujących się zwalczaniem cyber ataków od kuchni.

NITE Team 4 Download Skidrow

NITE Team 4 torrent

Pobierz za Darmo!

Głównym zadaniem gracza jest wcielenie się w rolę rekruta tajnej komórki firmy Network Intelligence & technical Evaluation, czyli w skrócie NITE, która zajmuje się prowadzeniem cybernetycznej wojny oraz wspomaganiem naziemnych oddziałów wojskowych. Tylko tutaj gracz będzie miał okazję zasmakować pracy w oddziale, które zajmuje się zwalczaniem ataków hakerskich oraz będzie miał dostęp do tajnych baz danych. Ponadto jego głównym zadaniem będzie obsługa systemu STINGER, który w głównej mierze służy do włamywania się do sieci informatycznych przeciwników, a także do koordynowania ataków specjalnych. racz wszystkich tych czynności dokonuje poprzez wybieranie odpowiednich modułów w systemie, a także poprzez wpisanie specjalnych komend. Gameplay został podzielony na 3 specjalistyczne etapy. Pierwszą fazą jest daleko posunięty zwiad, czyli zebranie jak największej liczby przydatnych informacji o miejscu, na które wspierane przez gracza siły mają przypuścić atak. jest to newralgiczny etap i każdy, nawet najdrobniejszy błąd może mieć ogromne konsekwencje. Z drugiej jednak strony dzięki wykrytym lukom i słabym punktom w zabezpieczeniach można w drugim etapie uzyskać dostęp do przeróżnych systemów bezpieczeństwa.

Faza druga nazywana jest tutaj eksploracyjną. Na końcu w trakcie właściwej akcji zadaniem racza jest odpowiednia koordynacja działań żołnierzy oraz wykorzystywanie wszystkich zdobytych wcześniej dostępów, które mają na celu ułatwić zadanie żołnierzom. Chodzi m.in. o otwieranie drzwi, wyłączanie alarmów, kamer oraz czytników linii papilarnych. Dodatkowo na podstawie zdobytych wcześniej informacji gracz musi zadbać o odpowiednie wyposażenie żołnierzy w postaci broni i gadżetów, które pozwolą im poradzić sobie z każdą przeszkodą i niebezpieczeństwem w czasie akcji. Brzmi naprawdę ekscytująco nieprawdaż? Jeśli odpowiedziałeś TAK to ten symulator wciągnie Cię bez reszty! Koniecznie pobierz NITE Team 4 Download i wciel się genialnego hakera, od którego zależy powodzenie misji oraz życie całej jednostki!

Gra posiada jedynie tryb single player, jednak jest on na tyle wciągający, że nic więcej nie będzie użytkownikowi potrzebne do szczęścia. Z symulatorem wiążą się dwie ciekawostki: po pierwsze terminologia szpiegowska, jak używana jest w grze została stworzona na bazie tajnych dokumentów NSA, natomiast druga mówi o tym, iż system STINGER wzorowany był na istniejącym oprogramowaniu  w postaci Kali Linux/ Metasploit. Te informacje jeszcze bardziej zaostrzyły Twój apetyt? W takim razie jak najszybciej pobierz NITE Team 4 Download i zacznij swoją przygodę z tajną jednostką ds. zwalczania przestępczości cybernetycznej już dziś!

NITE Team 4 Pobierz pełna wersja

NITE Team 4 reloaded

Pobierz za Darmo!

  • Free Download NITE Team 4 Crack Chomikuj
  • Pobierz NITE Team 4 Torrent Exsite
  • Pebx NITE Team 4 Pobierz za darmo
  • Skidrow NITE Team 4 Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *