17 maja 2024

NovaVoyager Download

Chcesz wybrać się w kosmiczną podróż? Pobierz NovaVoyager download. To symulator podróży kosmicznych, który został opracowany przede wszystkim z myślą o komputerach osobistych. Gra wyróżnia się na pewno ogromnym realizmem. Zastosowano w niej rozbudowany silnik fizyczny. Dzięki temu gracze będą mieli możliwość poruszać się po wielkiej galaktyce, która została wygenerowała proceduralnie, przy pomocy prawdziwych danych astronomicznych.

Univoyager / NovaVoyager Download PC

NovaVoyager [PC]

Pobierz za Darmo!

Symulator podróży kosmicznych stworzony z dużym realizmem

Gra NovaVoyager to realistyczny symulator kosmicznych podróży, który posiada sandboxową strukturę rozgrywki. Co ciekawe, gra została opracowana od podstaw w pojedynkę przez jednego tylko dewelopera – Damiano Vitulli.

Fabuła gry

Biorąc udział w grze przenosimy się do odległej przyszłości, gdzie ludzkość podbiła inne planety. Fabuła gry nie ma jednak zbyt wielkiego znaczenia, w sandboxowej rzeczywistości gracz może kształtować ją swobodnie według własnych upodobań. Rozpoczynając grę dostajemy swój pierwszy statek kosmiczny. Co dalej się wydarzy, zależy tylko od nas. Możemy samodzielnie zdecydować się, w jaki sposób będziemy kształtować swoją ścieżkę kariery: czy chcemy być kupcem, piratem, najemnikiem, odkrywcą czy górnikiem – możemy również połączyć te wszystkie doświadczenia i przeżyć niezapomnianą przygodę w kosmosie. Jeśli masz na to ochotę, nie zwlekaj, pobierz NovaVoyager download.

Mechanika rozgrywki

Podczas rozgrywki przeniesiemy się do galaktyki, która została odtworzona w skali 1:1 bazując na prawdziwych danych astronomicznych. To sprawia, że gra jest wyjątkowo ciekawa i oprócz doskonałej rozrywki zapewnia nam również element edukacyjny.

W wirtualnej galaktyce znajdziemy jednak również mnóstwo elementów science fiction: baz kosmicznych i kolonii, po których będziemy podróżować w naszym statku, wykonując różnego rodzaju zadania – na przykład jako kupcy będziemy szukali okazji do zrobienia dobrego interesu na różnych planetach. Przemieszczanie się po nich będzie bardzo ciekawe – wszystkie zakątki uniwersum tętnią życiem dzięki rozbudowanym modułom sztucznej inteligencji.

Tak jak było już wspomniane na wstępie, gra jest bardzo realistyczna. Jest to związane z faktem, że rozgrywką kieruje potężny silnik fizyczny. Dzięki temu możliwe było na przykład dokładne odtworzenie tego, jak zachowuje się statek w przestrzeni kosmicznej. Możemy również zaobserwować, w jaki sposób poruszają się inne obiekty grawitacyjne. Gracze będą mieli możliwość poznania różnych systemów sterowania statkiem. Możliwe jest włączenie widoku kokpitu lub obserwowanie lotu całej maszyny.

Kwestie techniczne

Gra zachwyca swoją grafiką. Dzięki zastosowaniu wyjątkowo potężnego silnika graficznego możliwe jest płynne przechodzenie z pustki kosmicznej w atmosferę planet. Odbywa się to bezpośrednio, bez żadnych ekranów wczytywania danych. Dzięki zastosowaniu właśnie tej technologii, możliwe jest bardzo wierne odwzorowanie wszystkich ciał niebieskich na podstawie rzeczywistych danych astronomicznych.

Nie ulega wątpliwości, że ta gra to prawdziwa gratka dla wszystkich wielbicieli kosmosu. Nie jest to kolejna głupia strzelanka w przestrzeni kosmicznej, lecz gra, która pozwala na prawdziwe eksploatowanie przestrzeni kosmicznej, które może być fascynujące. Jedynym minusem może być fakt, że gra jest przeznaczona jedynie dla jednego gracza – dostępny jest jedynie tryb single player. Jeżeli chcesz przeżyć fantastyczną przygodę w kosmosie, pobierz NovaVoyagero download.

Univoyager / NovaVoyager Pobierz i zainstaluj

NovaVoyager cracked

Pobierz za Darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *