25 września 2023

Objects in Space Download

Kosmos to przestrzeń tajemnicza i niezgłębiona, jednocześnie rozsławiona przez hollywoodzkie produkcje jako przestrzeń, która dostępna jest jedynie nielicznym, prawdziwym twardzielom. Niejeden młody chłopiec marzył o tym, by w przyszłości, śladem bohaterów filmowych pracować jako kosmonauta, uczestniczący w heroicznych wyprawach we wszechświat dla ratowania ludzkości. Za sprawą studia Flat Earth Games, gracze zyskują możliwość wirtualnej eksploracji przestrzeni kosmicznej. Pobierz Objects in Space download i poczuj się władcą przestworza.

Objects in Space Download pełna wersja

Reloaded Objects in Space torrent

Pobierz za Darmo!

Wystarczy kliknąć w Objects in Space download i rozpocząć przygodę pełną międzygalaktycznych wyzwań i przygód. Obcjects in Space to symulator statku kosmicznego, który zabiera gracza w przestworza w nieco inny sposób, niż przywykli do tego grając w podobne tytuły. Nieograniczona przestrzeń i otwarty wielki świat, został tu zastąpiony nieco klaustrofobicznym klimatem, przywodzącym na myśl bardziej symulator łodzi podwodnej niż statku kosmicznego. Twórcy podjęli się dosyć odważnego założenia. Próba ściśnięcia gracza przyzwyczajonego do wielkich horyzontów w niewielkiej przestrzeni statku, który eksploruje nieograniczony wszechświat brzmi dość śmiało i ryzykownie. Gracz będzie miał przed swoimi oczami jedynie kilka ekranów i pulpitów sterujących, a widok potężnej galaktyki będzie rozpościerał się jedynie w jego wyobraźni. Twórcy jednak zdali egzamin na medal.

Gra wciąga i absolutnie nie nudzi, a klaustrofobiczny klimat wywołuje ciarki na plecach śmiałka, który siada za sterami. O, co toczy się gra? Uczestnik zabawy zostaje przeniesiony do odległej przyszłości, w której mieszkańcy Ziemi panują we wszechświecie po skolonizowaniu wielu obcych planet. Żeby nowe posiadłości mogły prawidłowo funkcjonować, niezbędne jest zapewnienie im pewnych towarów, oczywiście nie bezinteresownie. I w tym momencie wkracza gracz, który wciela się w międzygalaktycznego kupca odpowiedzialnego za dostarczanie surowców hojnie płacącym nabywcom. Zadanie nie będzie jednak łatwe, bo na jego drodze stanie wielu wrogów, mających swój interes w tym, by transakcje nie doszły do skutku lub po prostu w przejęciu ładunków. Zarządzanie transportem będzie wystawione chociażby na ataki licznych hord piratów, z którymi walka nie będzie łatwa.

Obcjets in Space to gra, która stawia na subtelnie obmyślane taktyczne zagrania, skradanie i próby podróżowania niezauważonym. Otwarta walka z piratami nie ma większego sensu i nie przyniesie graczowi sukcesu. Głównym zadaniem będzie obmyślanie takiej trasy, która pozwoli umknąć przed sensorami wroga i nie przyczyni się do wykrycia. Świat jest otwarty i to gracz sam decyduje, jakie ładunki przyjmie do transportu. Pełna dowolność i swoboda to duży plus tej gry.

Gra nie zachwyca rozwiązaniami graficznymi, ale wcale nie musi. Twórcy skorzystali z prostych i minimalistycznych rozwiązań. Gra kierowana jest do miłośników zarządzania, logistycznych koncepcji, rozważnych systemów skradania i unikania wroga. W tym aspekcie wypada znakomicie. Rozgrywka wciąga, wymaga myślenia i aktywnej rozgrywki, zapewniając długie godziny logicznej zabawy. Chcesz wcielić się w kosmicznego kupca, na którego barkach spoczywa ważna misja dostarczenia ładunków? Kliknij w Obcjects in Space download i pobierz zawartość gry.

Objects in Space Pobierz / zainstaluj

Do pborania Objects in Space torrent

Pobierz za Darmo!

  • Reloaded Download Objects in Space Crack pebx
  • Repack Objects in Space Torrent chomikuj
  • exsite Objects in Space Free Download
  • p2p Objects in Space Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *