25 września 2023

Occupy Mars The Game Download

Occupy Mars: The Game to gra survivalowa, w której gracz wciela się w rolę astronauty, budującego kolonię na Marsie. Została ona stworzona przez mało znane studio Pyramid Games. Rozgrywka obejmuje nie tylko samo prowadzenie bazy, ale również szereg czynności, niezbędnych do jej założenia (wybór terenu, bliskości surowców itd).

Occupy Mars The Game Download – Pełna Wersja PC

Occupy Mars The Game pobierz

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

Rozgrywkę prowadzimy tutaj z punktu widzenia pierwszej osoby. Jest to bardzo dużą zaletą, ponieważ sama gra charakteryzuje się bardzo złożonym otoczeniem. Tutaj wszystko zależy od nas, począwszy od miejsca założenia naszej bazy, aż po dostępne ulepszenia dla marsjańskiego łazika. Jeśli więc lubisz gry, w których to Ty o wszystkim decydujesz, koniecznie pobierz na swój komputer Occupy Mars The Game Download i ciesz się niebagatelną rozrywką.

Sam otwarty świat to jednak nie wszystko. Jak już napomknęliśmy wcześniej, świat gry możemy przemierzać w oparciu o nasze własne nogi, bądź też za sterami specjalnego łazika, którego – tak jak wspomnieliśmy wcześniej – możemy w sposób dowolny modyfikować.

Początek gry jest stosunkowo prosty. Całą rozgrywkę rozpoczynamy od znalezienia odpowiedniego miejsca, które będzie służyć naszej marsjańskiej bazie. Oczywiście musi być ono położone blisko złóż wody. W tej grze jest ona niezbędna (podobnie zresztą jak w rzeczywistości). To jednak nie wszystko. Po wytyczeniu nowego miejsca i założeniu fundamentów, musimy zadbać o dużą dawkę energii elektrycznej, niezbędnej do zasilania kolejnych urządzeń. Budujemy więc panele fotowoltaiczne, których zadaniem będzie produkcja energii.

Następnie zaczynamy dbać o lokalną florę. Dlatego też budujemy szklarnie, w których rośliny nie tylko będą naszym źródłem pożywienia, ale też zapewnią nam dodatkową ilość niezbędnego do życia tlenu. Jednym słowem, jeśli chcesz sprawdzić, jak wyglądałaby eksploracja Czerwonej Planety, koniecznie pobierz na swój komputer Occupy Mars The Game Download i ciesz się nieziemskimi widokami.

Należy pamiętać, że wiele kosmicznych urządzeń lubi się psuć. Dlatego nie wolno nam zapomnieć o ich konserwacji i ewentualnej naprawie. W przeciwnym razie, zostaniemy na zawsze pozbawieni dostępu do wody, powietrza a nawet i pokarmu.

Oprawa graficzna

O pięknie tej gry nie decyduje wyłącznie jej mechanika. Bardzo duże znaczenie ma tutaj interfejs graficzny. Powierzchnia Marsa jest niezwykle naturalna, przez co – zwłaszcza posiadacze dużych ekranów – poczują się, jakby przebywali na Czerwonej Planecie. Pięknie prezentują się wnętrza wszystkich zbudowanych przez nas pomieszczeń, ale najpiękniejszy zawsze pozostaje… obraz nieba nad naszymi głowami. Jeśli więc chcesz pracować, mając nad sobą upstrzone gwiazdy (przez całą dobę), koniecznie pobierz na swój komputer Occupy Mars The Game Download i ciesz się lokalnymi widokami i atrakcjami.

Tryby gry

Gra jest dostępna wyłącznie w trybie single player.

Wymagania sprzętowe

  • procesor – Intel Core i3-6100 2×3.7 GHz,
  • pamięć operacyjna – 8 GB RAM,
  • karta grafiki 4 GB GeForce GTX 960 / Radeon R9 290,
  • wolna pamięć na dysku – 7 GB HDD,
  • system operacyjny – Windows Vista/7/8/10

Occupy Mars The Game Pobierz grę na PC

Occupy Mars The Game download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Occupy Mars The Game Torrent Pebx
  • Pobierz Occupy Mars The Game Crack Chomikuj
  • CODEX Occupy Mars The Game Free Download
  • Skidrow Occupy Mars The Game Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *