3 października 2023

PC Building Simulator Download

PC Building Simulator  to nowoczesna i bardzo innowacyjna rozgrywka, która ma na celu nauczyć gracza jak złożyć własny, wymarzony komputer. Brzmi dość enigmatycznie? Czy to jakaś przenośnia? Nic z tych rzeczy!  PC Building Simulator to symulator składania pecetów przygotowany na platformę PC Windows. Za produkcję odpowiedzialna jest jedna osoba – rumuński deweloper Claudiu, który za pomocą gier komputerowych i dzięki zabawie postanowił nauczyć ludzi, w jaki sposób można własnoręcznie złożyć komputer stacjonarny. Tytuł jest bardzo ciekawy, interesujący i przede wszystkim pouczający. Stanowi również nie lada wyzwanie w szczególności dla tych osób, które nigdy nie miały do czynienia z tego typu czynnościami. Jednak póki samemu nie spróbujesz, nigdy się nie dowiesz czy potrafiłbyś samodzielnie złożyć komputer! Zatem koniecznie szybko pobierz PC Building Simulator Download i rozpocznij naukę poprzez zabawę już dziś, a być może jutro samemu złożyć swojego wymarzonego peceta!

PC Building Simulator Download pełna wersja

PC Building Simulator reloaded

Pobierz za Darmo!

Deweloper zadbał o to, aby rozgrywka była bardzo przejrzysta, prosta i ciekawa dla wszystkich – zarówno dla amatorów, jak i dla osób, którzy mają już jakieś pojęcie o składaniu komputerów. Gracz ma do dyspozycji pustą obudowę maszyny, a także całe mnóstwo różnego rodzaju podzespołów, z których będzie w późniejszym czasie korzystał. Gracz musi umieścić w obudowie płytę główną, procesor z układem chłodzenia, kartę graficzną, napędy, zasilacz oraz kable. Mimo, iż może się to wydawać naprawdę ogromnym wyzwaniem na samym początku, jednak z czasem i kolejnym wskazówkami od autora prace postępują w dość szybkim tempie.

Dzięki PC Building Simulator gracz ma szansę zdobyć bardzo praktyczne umiejętności w składaniu wymarzonego komputera, które z pewnością przydadzą mu się w przyszłości. Poszczególne elementy i podzespoły gracz wybiera z poziomu menu głównego, a następie instaluje w przeznaczonych do tego miejscach. Po rozmieszczeniu całego sprzętu pozostaje jeszcze podpiąć go odpowiednimi kablami. Wszystkie podzespoły i komponenty zostały wygodnie uporządkowane w konkretne kategorie, dzięki czemu można łatwo i szybko odnaleźć poszukiwany zespół lub część. Jeśli kręci Cię informatyka i uwielbiasz „grzebać” w swoim komputerze podkręcając nieco jego parametry, to możesz teraz nauczyć się konkretnych, bardzo ciekawych i interesujących rzeczy dzięki tej fantastycznej grze. Pobierz PC Building Simulator Download i zostać prawdziwym fachowcem od komputerów!

Warto podkreślić, że deweloperowi udało się porozumieć z poszczególnymi firmami produkującymi różnego rodzaju urządzenia i komponenty komputerowe, a co za tym idzie w symulatorze można znaleźć takie części, które następnie bez większych problemów gracz można znaleźć na sklepowych półkach. Jak widać gra nie jest typową rozgrywką, jednak stanowi bardzo ciekawą odskocznię od innych, znanych dotąd symulatorów. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że jest to doskonały program treningowy, który pozwala na naukę od podstaw oraz szlifowania zdobytych już dotąd umiejętności. Koniecznie pobierz PC Building Simulator Download i zanurz się w świecie podzespołów, komponentów, kabli elektrycznych i procesorów, a ta gra z pewnością sprawi, że staniesz się prawdziwym fachowcem.

PC Building Simulator Pobierz reloaded

PC Building Simulator skidrow

Pobierz za Darmo!

  • Reloaded PC Building Simulator Free Download
  • Pobierz PC Building Simulator Crack Chomikuj
  • Free Download PC Building Simulator Torrent Pebx
  • Exsite PC Building Simulator Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *