17 maja 2024

Priest Simulator Download

Wcielenie się w duchownego jest dosyć kontrowersyjnym pomysłem, ale możliwym do zrealizowania. Wystarczy, że klikniesz pobierz Priest Simulator Download i sprawdzisz na własnej skórze, jak to jest.

Priest Simulator Pobierz pełna wersja

Priest Simulator Download

Pobierz za Darmo!

Podstawowe informacje

Gra została wyprodukowana przez firmę Delirma, a wydana przez Ultimate Games właściciela takich gier jak Ultimate Fishing Simulator. Jej premiera w wersji na Microsoft Windows PC wyznaczona jest na ok 2019. Gra należy do gatunku gier symulacyjnych.

Fabuła gry

Wcielamy się w wielebnego, który musi wiernie przejść przez dzień swoich obowiązków, na który składają się kazania wygłaszane z ambony – i nie tylko – egzorcyzmy odprawiane na opętanych parafianach, udzielanie sakramentów za pieniądze i walka z wszechogarniającym złem.

Jeśli chcesz zostać takim księdzem kliknij pobierz Priest Simulator Download i wciel się w jego skórę, tocząc walkę z każdym następnym dniem. W końcu okaże się, że bycie księdzem nie jest takie złe, a jego codzienne życie przypomina batalię każdego znanego nam człowieka. Być może odrobinę przerysowaną, ale jednak.

Humorystyczne podejście do dosyć szczątkowej fabuły cieszy oko. Prowadzenie prowincjonalnej parafii nie należy może do bardzo trudnych zadań, ale na pewno do odpowiedzialnych i rozsądne rozporządzanie wszystkim aspektami trzeba dobrze przemyśleć.

Postać, w którą się wcielamy nie należy do osób bardzo świątobliwych i raczej często zdarzają jej się sytuacje nie do końca popierane przez ogólnie pojęty kościół. Mimo to wciąż uważana jest za osobę najważniejszą we wsi.

Oprócz tego nasz duchowny posiada moce, które dzięki nadprzyrodzonym siłom pomagają mu walczyć ze złem, które usilnie nawiedza biedne miasteczko. Posiadane moce może wykorzystywać bohatersko lub bardzo egoistycznie, co robi wręcz bezwstydnie często.

Zasady gry

Pierwszoosobowy system gry pozwala na bezpośrednią obserwację awangardowej gry pozwalającej na przeżycie wielu absurdalnie wesołych chwil, ponieważ duchowny dzięki swoim mocom może oczywiście walczyć ze złem, ale wkurzanie swoich wiernych jest mu bardzo na rękę.

Niewielki teren daje mimo wszystko wiele możliwości naszemu księdzu. Możemy jak duchowny odprawiać mszę będąc całkowicie pijanym, chodzić po kolędzie okradając dyskretnie domostwa, udzielać ślubów lub chrzcin za godziwą, ogromną opłatą, czy też bić się z szatanem używając magii. Bić się można również z duchownymi z innych parafii, którzy również posiadają super moce.

Absurdalna fabuła i zasady gry pozwalają przy tej grze bardzo dobrze się bawić, nie myśląc o realnym świecie i kompletnie nie powiązanych z nimi sytuacjach, chociaż ziarenko prawdy istnieje wszędzie. Może więc i tu?

Priest Simulator Download do pobrania

Priest Simulator PC

Pobierz za Darmo!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel® Core™ Dual 3.2 GHz.
  • Pamięć: 4 GB RAM.
  • Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 660, 2 GB VRAM.
  • Miejsce na dysku: 10 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows® 7/8//10 64-bit.
  • Direct X: DX 11.
  • crack Priest Simulator ściągnij chomikuj
  • torrent Priest Simulator download pebx
  • pełna wersja Priest Simulator do pobrania na PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *