25 września 2023

Princess Maker Refine Download

Gra Princess Maker Refine to kolejna edycja kultowej gry menadżerskiej, której akcja rozgrywa się w świecie fantasy. Grając w tę grę opiekujemy się adoptowaną córką. Musimy zadbać o jej wykształcenie, nabywanie nowych umiejętności oraz zdrowie. Twórcy gry stworzyli 70 scenariuszy zakończenia tej rozgrywki.

Princess Maker Refine zostało stworzone z myślą o systemie Windows. Jest to gra menadżerska, w której opiekujemy się adoptowaną córką, decydując o potencjalnym przebiegu jej dorosłego życia. Gra pierwszy raz ukazała się w 1991 roku w Japonii. Produkcja ta została stworzona przez japońską firmę Gainax.

Princess Maker Refine Download – Pełna Wersja PC

Princess Maker Refine pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła tej gry polega na tym, że gracze wcielają się w bohatera, który pokonał demonicznego władcę ciemności i uratował wiele niewinnych ludzi w podbitym przez niego królestwie. Zmęczony poszukiwaniem przygód postanawia zamieszkać w królestwie na stałe, adoptując jedną z wojennych sierot. Grę Princess Maker Refine download można już pobrać.

Podczas rozgrywki zadaniem dla gracza jest opieka nad adoptowaną córką oraz zadbanie o jej wykształcenie oraz umiejętności, które zadecydują o jej dorosłym życiu. Na wychowanie córki w grze mamy łącznie 8 lat. Każdy rok podzielony jest na 4 pory roku, a te podzielone są z kolei na kilkadziesiąt dni. Cechy charakterystyczne i zdolności córki opisane są wartościami numerycznymi oraz szeregiem statystyk. Gracz decyduje o tym, jak będzie wyglądał plan dnia dziewczynki, o tym jakich prac się podejmie i czego będzie się uczyć. Podopieczna może zająć się rzemiosłem, magią czy też zostać wojowniczką, a co za tym idzie będzie brała udział w turniejach rycerskich. Gdy córka skończy 18 lat, misja gracza się kończy i prezentowany jest jeden z siedemdziesięciu scenariuszy zakończenia, które opowiadają o tym jak potoczyła się jej kariera, jakich wyborów dokonała i na co mają wpływ cechy charakteru, umiejętności i zdolności, które zdobyła za pomocą gracza.

Gra ta dotyczy tematu wychowania dziecka, więc może być w pewnym sensie treningiem dla przyszłych rodziców. Każda decyzja podjęta przez gracza odnośnie umiejętności i wykształcenia adoptowanej córki wpływa na scenariusz zakończenia. Jest to dość realistyczne, w normalnym życiu, także, każda decyzja podjęta przez rodzica wobec swojego potomstwa niesie za sobą konsekwencje. Fabuła tej gry przenosi nas w świat fantasy, a dokładnie w świat baśni. Gra ta jest stworzona w formie japońskiego anime, w trakcie rozgrywki pojawia się wiele efektów specjalnych, a dziewczyna, którą gracz się opiekuje, może nabyć nadprzyrodzonych umiejętności takich jak magia.

Jeżeli chcesz się wcielić w rolę ojca wychowującego córkę to pobierz Princess Maker Refine download. Wystarczy otworzyć wyniki wyszukiwania i otworzyć pierwszą wyszukaną stronę oraz przycisnąć przycisk pobierz. Pozycja ta jest godna polecenia, ma świetną oprawę audiowizualną. W najnowszej wersji gry wszystkie ilustracje zostały przygotowane na nowo. Gra jest dostępna w platformie Steam Princess Maker Refine download i pobrać grę. Przekonaj się jak decyzję podejmowane przez ciebie wpłyną na wychowanie córki, Princess Maker Refine download i rozpocznij rozgrywkę.

Princess Maker Refine Pobierz grę na PC

Princess Maker Refine download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Princess Maker Refine Crack Chomikuj
  • Free Download Princess Maker Refine Torrent Pebx
  • Exsite Princess Maker Refine Pobierz za darmo
  • CODEX Princess Maker Refine Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *