20 czerwca 2024

Prison Simulator Download

Twórcy gier prześcigają się w komponowaniu coraz to nowych i bardziej nieoczywistych wersji symulatorów, a gracze na całym świecie wprost uwielbiają gry symulacyjne. Warto przyjrzeć się zatem kolejnej z tego typu gier, a mianowicie Prison Simulator, w którym, jak nie trudno się domyślić, wcielamy się w postać więziennego klawisza. Twórcą gry komputerowej jest polskie studio Baked Games oraz wydawca PlayWay. Gra działa w trybie kampanii, a także w trybie swobodnym, o którego ostatecznym kształcie decydują gracze. Fascynuje cię świat więziennych konotacji i porachunków, więc chciałbyś wniknąć w to środowisko, bez konieczności dokonywania niecnych uczynków w realnym życiu? Pobierz Prison Simulator download i zajrzyj na chwilę do przestępczego półświatka. Data premiery jest zaplanowana na rok 2019 i wydana na platformy Microsoft Windows PC.

Prison Simulator Download pełna wersja

Prison Simulator pełna wersja

Pobierz za Darmo!

Na czym polega twoje zadanie?

Dla niewtajemniczonych, trzeba podkreślić, że klawisz, w którego należy się wcielić to człowiek o dość swobodnie rozumianej moralności. Wcale nie stanowi bowiem posągowej postaci będącej symbolem wymiaru sprawiedliwości, lecz ma na swym koncie także drobne grzeszki. Rzecz w tym, by nie dowiedzieli się o tym jego przełożeni. Z jednej strony musisz zatem współpracować z administracją więzienia, z drugiej możesz wyświadczać więźniom drobne przysługi dla osiągnięcia własnych korzyści. Do twoich obowiązków będzie należało m.in. monitorowanie i przeszukiwanie cel, przyjmowanie i zwalnianie osadzonych oraz pacyfikowanie ewentualnych zamieszek, innymi słowy: utrzymywanie względnego porządku. Gdy nikt nie patrzy, możesz jednak dopuszczać się drobnych szwindelków, jak np. dostarczanie osadzonym papierosów lub pomaganie im w skróceniu wymiaru kary. Lubisz czuć na własnej skórze ten szczególny dreszczyk emocji? Pobierz Prison Simulator download i sprawdź, czy masz nerwy ze stali. Przekonasz się przy okazji, jak daleko jesteś w stanie przesunąć własne granice moralności. Ciekawostką jest fakt, iż firma Playway jest odpowiedzialna za takie produkcje jak Car Mechanic Simulator 2018.

Psychologiczny wymiar gry

Choć to jedynie komputerowa rozgrywka, doskonale obrazuje ona mechanizmy ludzkich zachowań, które doprowadzają do lekkiego zatarcia się linii pomiędzy dobrem a złem. Gra może stać się lustrem, które pokaże ci twoje własne hamulce moralne w alternatywnej rzeczywistości, a może właśnie brak tychże hamulców. Pytanie, czy wykonasz wszystko z przymrużeniem oka, czy też będziesz miał skrupuły i wątpliwości. Dowiesz się tego, jeśli klikniesz pobierz Prison Simulator download. Oczywiście grę należy traktować na poły poważnie, a na poły w kategoriach humorystycznych. Najważniejsze jest zresztą przygotowanie odpowiedniej logistyki całego przedsięwzięcia. By nie skończyć z “kosą” w plecach, a z drugiej strony, by nie pozwolić więźniom na zbyt swobodne wejście sobie na głowę, musimy trzymać się pewnych zasad. strategia gry jest o tyle trudna, że polega na ciągłym balansowaniu pomiędzy dwoma światami- przestępczym oraz światem wymiaru sprawiedliwości.

Minimalne wymagania, by gra zadziałała

Do zainstalowania i uruchomienia gry potrzebny jest sprzęt z systemem operacyjnym Windows 7 oraz pamięcią 4 GB RAM. Ważny jest także odpowiedni procesor (Intel CPU Core i3 lub analogiczny AMD) oraz karta graficzna (Nvidia GeForce GTX 560 lub AMD Radeon R7-260X).

Prison Simulator Pobierz pełna wersja

Prison Simulator Pobierz

Pobierz za Darmo!

  • crack Prison Simulator chomikuj pobierz
  • torrent Prison Simulator pebx download
  • pełna wersja Prison Simulator do pobrania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *