25 września 2023

Professional Offroad Transport Simulator Download

Professional Offroad Transport Simulator to gra symulacyjna, w której zasiądziesz za kierownicą wielu specjalistycznych pojazdów, które zapewnią Ci mnóstwo doskonałej zabawy podczas jazdy. Do dyspozycji będziesz miał samochody terenowe, ciężarówki, a także koparki. Twoje główne zadanie polegać będzie na załadunku i transporcie surowców w bardzo trudnym terenie. Dzięki ciężkiej pracy pozyskasz środki, które będziesz mógł przeznaczyć na poszerzenie wachlarza posiadanych już maszyn, jak również ich ulepszenia oraz modyfikacje. Gra została wypuszczona na platformę PC Windows, a odpowiada za nią niezależne studio dev4play. Pobierz Professional Offroad Transport Simulator Download i rozpocznij swoją przygodę jako profesjonalny kierowca, który żadnych wyzwań się nie boi.

Professional Offroad Transport Simulator Download – Pełna Wersja PC

Professional Offroad Transport Simulator pobierz

Pobierz za Darmo!

W trakcie zabawy w Professional Offroad Transport Simulator będziesz używał ciężkich, starych ciężarówek do transportu materiałów do punktu zbiórki. Stałe powiększanie swojej kolekcji poprzez kupowanie nowych maszyn specjalistycznych lub koparek pomoże Ci przewieźć towar do miejsca docelowego. Musisz jednak pamiętać, że na wąskich drogach czeka na Ciebie wiele przeszkód. Musisz wyposażyć się w dodatkowy, niezbędny sprzęt, taki jak wyciągarki, bez których trudno sobie poradzić, przez co możesz utknąć gdzieś w lesie. Pobierz Professional Offroad Transport Simulator Download i daj się ponieść rozgrywce!

Musisz załadować posiadany pojazd różnymi rodzajami materiału (do wyboru drewno, kamienie, woda, beczki, deski, żwir, palety z różnymi towarami). Następnie cały towar należy przewieźć do konkretnego miejsca, aby móc zarobić konkretne kwoty, za które z kolei będziesz w stanie ulepszyć posiadane już przez Ciebie pojazdy. Jeśli zdarzy się, że utkniesz w drodze z uwagi na ciężkie warunki atmosferyczne, koniecznie użyj wyciągarki, która zawsze wydostanie Cie nawet z najcięższych tarapatów. Każdy kierowca ma możliwość eksplorowania całej mapy, jaką dostarczyli deweloperzy. Co więcej – gracz może wybierać spośród dwóch map oraz wielu różnorodnych pojazdów. Tylko od Ciebie zależy, jakim samochodem będziesz jeździł i dokładnie po jakich drogach. Jako główny bohater masz do wyboru samochody terenowe z wyciągarką, ciężarówki z przyczepą, zbiornikiem paliwa lub przyczepą do drewna czy też samochody terenowe 6×6 z silniejszą wyciągarką. Ze względu na fakt, iż obie udostępnione w Professional Offroad Transport Simulator mapy obfitują w wąskie szlaki i gęsto zalesione obszary, musisz zachować szczególną ostrożność. Jeden niewłaściwy ruch może skończyć się utknięciem na grząskim terenie, a w najgorszym wypadku utratą przewożonego towaru..

Jeżeli zawsze zastanawiałeś się, jak to jest być kierowcą ciężarówki w bardzo ekstremalnych warunkach, to pobierz Professional Offroad Transport Simulator download. Nauczysz się nie tylko fachu kierowcy, ale również sprawdzisz się jako przedsiębiorca, który musi zadbać o narzędzia pracy rozwijające jego możliwości. To świetna zabawa dla wszystkich miłośników ciężkich maszyn i ekstremalnych wyzwań na wiele godzin.

Professional Offroad Transport Simulator Pobierz grę na PC

Professional Offroad Transport Simulator download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Professional Offroad Transport Simulator Crack Exsite
  • Free Download Professional Offroad Transport Simulator Torrent Pebx
  • Chomikuj Professional Offroad Transport Simulator Pobierz za darmo
  • CODEX Professional Offroad Transport Simulator Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *