17 maja 2024

RC Simulation 2.0 Download

RC Simulation 2.0 to ciekawy symulator stworzony przez firmę devotid, zajmującą się na co dzień projektowaniem i produkcją gadżetów dla różnych przedsiębiorstw, nie koniecznie zajmujących się grami wideo. Firma ta, kilka lat temu rozszerzyła działalność na gry wideo, co zaowocowało powstaniem tego tytułu, który planowo ma być wydany w 2016 roku. Aby cieszyć się niespotykanym symulatorem, wystarczy wpisać w wyszukiwarce RC Simulation 2.0 Download. Po pobraniu gry na swój komputer i zainstalowaniu jej, możemy zacząć zabawę.

RC Simulation 2.0 Download

RC Simulation 2.0 Pobierz

Pobierz za Darmo!

Jak na grę, która powinna ukazać się w 2016 roku, minimalne wymagania nie są wygórowane. Do odpalenia gry na swoim komputerze wystarczy przeciętna karta graficzna 512 MB, 1GB pamięci RAM oraz 1GB wolnego miejsca na dysku. Dość niespotykany pomysł powinien trafić w gusta wielu graczy. Jest to chyba pierwsza gra wydana na komputery PC, w której możemy sterować radiowo modelami między innymi samochodów, łodzi czy małych dronów. Gracz do wyboru ma maszyny w skali 1:10, w tym Buggy 2WD i 4WD, Stadium Truck 2WD, Rock Crawler 4WD, Monster Truck i inne.

Naszym zadaniem jest sterowanie małymi pojazdami przy wykorzystaniu różnych kontrolerów. Mimo że gra dedykowana jest na komputery PC, możemy skorzystać zarówno z klawiatury jak i padów od konsoli Xbox 360 i Playstation 3. Jednak prawdziwą rewolucją wprowadzoną do gry, jest możliwość sterowania pojazdami za pomocą prawdziwego kontrolera, podłączonego pod USB. Dlatego jeśli nie sprzyja nam pogoda, warto wziąć swój kontroler, podłączyć go poprzez adapter USB i cieszyć się quadocopterem w wirtualnej przestrzeni. Dzięki temu podczas gry, uzyskamy wrażenia zbliżone do zabawy z prawdziwymi modelami a co za tym idzie, dokładne sterowanie wirtualnymi zabawkami.

W grze RC Simulation 2.0 mamy do dyspozycji dwa główne tryby gry, jednoosobową oraz wieloosobową. W trybie singleplayer, na przeróżnych trasach mamy możliwość jeżdżenia, latania i pływania dostępnymi modelami, natomiast w trybie multiplayer możemy uczestniczyć w wyścigach wieloosobowych w których może wziąć udział nawet do 10 osób. Twórcy bardziej położyli nacisk na tryb wieloosobowy,dlatego mamy możliwość ścigać się w zawodach Race lub Battle, albo razem z przyjaciółmi wspólnie eksplorować mapę bez żadnego odgórnie ustalonego celu. Małe modele podczas jazdy czy lotu, zachowują się bardzo podobnie do prawdziwych zabawek sterowanych drogą radiową, dzięki czemu zabawa sprawia jeszcze większą przyjemność, bo przecież po to ta gra została stworzona.

Cieszy fakt, że w grze mamy dostępny edytor tras i map, dlatego nawet jak podstawowe mapy się znudzą, możemy wykorzystać ponad 150 rozmaitych obiektów, które urozmaicą nam wybrane mapy lub te stworzone przez gracza od podstaw. Sam edytor działa intuicyjnie i żeby umieścić przedmiot na mapie wystarczy zwykłe przeciągnięcie i umieszczenie wybranego elementu na planszy. Stworzone przez siebie mapy możemy udostępnić innym graczom. Grafika może nie powala na kolana, ale jest spójna i przemyślana. Tory które możemy projektować wiernie odwzorowują te prawdziwe, po których ścigają się zawodowcy w rzeczywistości. Dzięki możliwości zmiany kamery będziemy mogli jeszcze dokładniej manewrować zabawkami.

Podsumowując, gra warta polecenia ze względu mały stopień skomplikowania. Symulatory takie mimo że są mało popularne, zachęcają do siebie ze względu na prostotę i dobre wykonanie.
Warto pokazać tę grę młodszym miłośnikom takich zabawek, zwłaszcza podczas pogody uniemożliwiającej latanie czy jazdę małymi modelami.

RC Simulation 2.0 Pobierz w Pełnej Wersji

RC Simulation 2.0 Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download RC Simulation 2.0 Exsite
  • Pobierz RC Simulation 2.0 Torrent
  • Chomikuj RC Simulation 2.0 Pobierz za darmo
  • Pebx RC Simulation 2.0 Free Download
  • Pełna Wersja RC Simulation 2.0 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *